İletişim Çözümleri

bas-konus-platformu

Tek bir tuş ile anlık anonslar yaparak tüm ekibiniz ile aynı anda haberleşebilirsiniz. Üstelik konum servisleri gibi bir çok avantaj ile telsizler ile yapamadığınız işlemleri yapabilirsiniz. Telsizlerinizden vazgeçemiyorsanız, Bas Konuş uygulamalarımız telsizlerinize de ayak uydurabilir.

Resim123

Sayfalarca kağıtlardan, arşivleme sorunlarından sıkıldıysanız tüm form süreçlerinizi dijital ortama taşıyabilirsiniz. Cep telefonu ve tabletlerde dilediğiniz kadar form tasarlayıp doldurarak hem zaman kazanır hem de çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz.

takip-platformu

Sahada dağınık bölgelerde bulunan ekiplerinizi, farklı lokasyonlardaki projelerinizi kısaca kurumunuz içindeki tüm iş süreçlerinizi mobil uygulamalar ile yönetebilirsiniz. Kullanıcı dostu Akıllı İş Uygulamalarımız ile hızlı ve raporlanabilir iş süreçlerinizi kurumunuza taşıyabilirsiniz.

haberlesme

Bireysel uygulamaları iş süreçlerinize karıştırmadan, kurumsal yapınıza uygun haberleşme uygulamalarımız ile tüm ekibinizle iletişimde olabilirsiniz. İster kişiler ile mesajlaşarak ister acil durumlarda bir geri bildirim alarak haberleşmenizi yapabilir, çalışanlarınıza verdiğiniz değeri dijital ortamlarda da gösterebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?