Belgelerimiz

Bilgi Güvenliğimizi ve Kalite Yönetimimizi Standartlara Uygun Olarak Yapıyor Çalışmalarımızı TÜBİTAK ve Yerli Ürün Belgesi ile Taçlandırıyoruz.

  • Verdiğimiz hizmetler sırasında tüm bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü korumak ve erişebilirliğini sağlamak için, tüm riskleri göz önünde bulundururak önlemler alır, durumu titizliklikle değerlendirir ve hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli çalışırız.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip, müşterimizin beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilirliğinden ödün vermeyen ve her ihtiyaç alanında aranan firma olmayı hedefliyoruz.
  • Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik gelişimler ile Türkiye’nin en saygın kurumlarından TÜBİTAK’ın da desteğini arkamıza alarak ilerliyoruz. Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi ile ürünlerimizi «Yerli Ürün» olarak müşterilerimize sunuyoruz.
  • Müşterilerimizin geri bildirimlerini, talep, şikayet ve önerilerini önemsiyoruz. Satış öncesinde gösterdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı satış sonrasında da müşterilerimizin ürün ve servislerimizi daha etkin ve daha verimli kullanabilmeleri için, 7 / 365 müşteri hizmetleri ekibimizle müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor ve hizmet sunuyoruz.
Yandex.Metrica