Çözümlerimiz

bas-konus-platformu

Tek bir tuş ile anlık anonslar yaparak tüm ekibiniz ile aynı anda haberleşebilirsiniz. Üstelik konum servisleri gibi bir çok avantaj ile telsizler ile yapamadığınız işlemleri yapabilirsiniz. Telsizlerinizden vazgeçemiyorsanız, Bas Konuş uygulamalarımız telsizlerinize de ayak uydurabilir.

takip-platformu

Form Uygulaması ile sayfalarca kağıtlardan, arşivleme sorunlarından sıkıldıysanız tüm form süreçlerinizi dijital ortama taşıyabilirsiniz.Akıllı İş Uygulaması ile sahada dağınık bölgelerde bulunan ekiplerinizi, kurumunuz içindeki tüm iş süreçlerinizi mobil uygulamalar ile yönetebilirsiniz.

haberlesme

Kurumsal yapınıza uygun haberleşme uygulamalarımız ile tüm ekibinizle iletişimde olabilirsiniz. İster kişiler ile mesajlaşarak ister acil durumlarda bir geri bildirim alarak haberleşmenizi yapabilir, çalışanlarınıza verdiğiniz değeri dijital ortamlarda da gösterebilirsiniz.

sms_servisleri

Kurumunuza ait pazarlama ve bilgilendirme faaliyetlerini, SMS servislerimizden size en uygununu seçebilir, müşterilerinize kolay, hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

mms

MMS ile mesajınıza ses,video ve resim gibi öğeler ekleyebilir, daha etkili kampanyalar düzenleyebilir,bu görselleri müşterilerinizin cep telefonlarına iletebilirsiniz.

akilli_pazarlama

Çözümlerimiz ile müşterilerinizle izinli iletişim kurun, etkili pazarlama aktiviteleri gerçekleştirerek satışlarınızı artırın, güvenli ve hızlı sorgulamalar ile doğru analizler yapın ve yeni müşteriler kazanın.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up