OSGB İş Yeri Takip

osgb_isyeri_takip

OSGB İşyeri Takip Sistemi ile hizmet verdiğiniz kurumlar ile doğru mutabakat sağlayın!

Kullanışlı ve basit arayüzü ile OSGB İşyeri Takip uygulaması, personelin hangi görevi ne kadar sürede tamamladığını ölçümlemenizi sağlayarak işyeri takibi yapmanızı ve tercih edilen bir OSGB firması olmanızı sağlıyor.

Gezici hekim, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, eğitmenler gibi personellerinizin görevlendirildiği işyerinde ne kadar süre boyunca hizmet verdiğini anında ölçümleyebilirsiniz.

Personellerinizin güvenilir mobil uygulamalar ile ölçülen çalışma sürelerini müşterilerinize raporlayabilir, mutabakat sırasında meydana gelen anlaşmazlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Hizmet süreleri ölçümlerinde yapılabilecek art niyetlerin (cep telefonu saati değiştirme, hizmet süresi arttırma vb) önüne geçerek, daima doğru sonuçları alabilirsiniz.

Dijital Dünya Avantajlarından Yararlanın

Çalışma Süresi Ölçümü

Personeliniz hizmet verdiğiniz kurumda kaç saat çalıştığını ölçümleyebilirsiniz. Çalışma alanına giriş ve çıkış anlarında NFC, Barkod veya QRKod etiketlerinin mobil uygulamaya okutulması kadar basit bir yöntemle geçirilen süreyi hesaplayabilirsiniz.

Takvim ile İş Planlama

Takvim üzerinden yapılacak işlerin planını oluşturarak hangi tarihte hangi görevin yapılacağını belirleyebilirsiniz. Bu görevleri ilgili kişilere iş emri olarak atayabilirsiniz. Tüm görevleri aynı anda takip edebilir ve tamamlanma statülerini görebilirsiniz.

Anlık Raporlama

Görevlerde yapılan bütün hareketlerin (çalışma süresi ölçümü, doldurulan form detayları, kullanıcının çektiği resimler vb.) anlık olarak internetin olduğu herhangi bir yerden raporlayabilirsiniz.

Form Doldurma ile Bilgi Akışı

İhtiyacınıza yönelik sınırsız form tasarlayabilirsiniz. Personeliniz görev bölgesinde, yaptığı işleri form üzerinden merkeze bildirebilir, önemli durumlarda resim çekerek veya imza alarak anında raporlayabilir. Bu sayede evrak ve arşiv işinden kurtularak iş süreçlerinizi dijitalleştirirsiniz.

Müşterilerinizin Aldığı Hizmet Kayıt Altında

Geçmişe ait tüm veriler (müşteri raporları, çalışma süreleri, hizmet planlamaları, işyeri bilgileri vb.) bulut ortamında anlık olarak kaydedilir ve arşivlenir. Böylece hem veri kaybı riskiniz bulunmaz hem de geçmişte yapılmış bütün hizmet raporlarını dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Harita ile Konum Takibi

Personeliniz görev yerlerinde çalışırken, siz internetin olduğu herhangi bir yerden tüm ekibi harita üzerinde takip edebilirsiniz ve görev yerlerinde olup olmadıklarını teyit edebilirsiniz. Ayrıca hizmet verilecek kurumların konumlarını da harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Yandex.Metrica