smart_banner

Ekipler Arası Anlık Sesli Haberleşme Çözümü

Smart PTT basıp konuşmaktan çok daha fazlasını kurumlara sunuyor. Mesajlaşma, Konum Servisleri, Devriye Takip Uygulaması, Telsiz Entegrasyonu ve daha birçok özelliği ile kurumunuzun uçtan uca haberleşme ihtiyacınızı çözebilirsiniz.

Farklı Platformda Kullanım Rahatlığı

Farklı platformlar sayesinde ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan anlık haberleşmenizi sürdürün.

Tek bir tuşa basarak dilediğiniz kadar kişiye aynı anda ulaşın! Kullanışlı ve sade arayüzü ile Smart PTT, ister Mobil uygulamadan, ister bilgisayardan dilediğiniz grupla veya kişiyle anlık anonslar sayesinde kesintisiz iletişim kurmanızı sağlar.

Biliyor muydunuz?

Tek platformda birden fazla iletişim ihtiyaçlarınızı çözer!

Bas Konuş

Tek bir tuşa basarak anında kişi veya gruplarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Hiçbir sınır olmadan ister birebir ister toplu olarak anonslar yapabilirsiniz. Üstelik mobil internet veya Wi-Fi üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz.

Geçmiş Anons

Geçmiş Anons özelliği ile kaçırdığınız bir anons olup olmadığını düşünmezsiniz. İstediğiniz zaman geçmişe yönelik anonslarınızı defalarca dinleyebilirsiniz. Böylece kaçan anonslar yüzünden aksayan işleriniz olmaz.

Mesajlaşma

Anons ile sesli haberleşme yapamadığınız durumlarda kişileriniz ve gruplarınızla metin mesajı ile yazılı haberleşebilirsiniz. Ek olarak fotoğraf ve MS Office dosyaları gönderebilir, anlık konum bilginizi paylaşabilirsiniz.

Konum Servisleri

Ekiplerinizin anlık olarak bulunduğu konumları haritadan görüntüleyebilir, geçmiş konumlarını tarih bazlı analiz edebilirsiniz. Lokasyona anons özelliği sayesinde seçtiğiniz bir lokasyon ve çevresine anlık olarak anons yapabilirsiniz.

Devriye Takip

Devriye Takip uygulaması ile güvenlik personelinizin yaptığı devriyeleri kontrol edebilir ve anında raporlayabilirsiniz. Ekipleriniz hem sesli haberleşme hem de devriye kontrolü için ayrı cihazlar taşımaz, tüm işlemlerini tek bir cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilir.

Telsiz Entegrasyonu

Smart PTT klasik telsizler ile iletişim kurabilir. Geliştirdiğimiz özel Telsiz Gateway sayesinde, telsiz kullanıcılarınıza uygulamayı kullandırmak için ek cihaz yatırımı yapmanıza gerek kalmaz, zaman içinde telsizlerinizi akıllı telefonlar ile değiştirebilirsiniz.

Yerimi Bildir

Anons yapamadığınız olağan dışı durumlarda, tek bir tuşa basarak lokasyon bilginizi iletebilirsiniz. Lokasyon bilginiz ilgili kişilere SMS ile gönderilir.

Yetkilendirme

Anons kesme, anons kaydı tutma, anons süresi ayarlama, kişiye veya gruba anons yapma, web yönetim ekranına erişim ve daha birçok yetkilendirme özelliği ile her bir kişinin uygulama kullanımını ayrı ayrı yönetebilirsiniz.

%100 Güvenli Haberleşme

Tüm haberleşme AES 256 ile şifrelenerek taşınır ve saklanır. Bu sayede anonslarınıza dışarıdan müdahale olmaz veya içeriği anlaşılmaz.

Wi-Fi ile Kullanım

Smart PTT sadece mobil data değil Wi-Fi üzerinden de kullanıma uygundur. Ek data ücreti ödemeden Wi-Fi olan noktalarda uygulamaya giriş yapabilir ve haberleşmenizi devam ettirebilirsiniz.

Sınırsız Grup Yapısı

Smart PTT’da grup oluşturma veya gruplara eklediğiniz kişi sayısında bir sınırlama bulunmaz. Sistemde dilediğiniz kadar grup oluşturabilir, ekiplerinizi bu gruplara dahil edebilirsiniz.

Anons Kesme Yetkisi

Önemli veya acil anons yapılması gereken durumlarda, devam eden anonsların bitmesini beklemeden araya girebilir ve kendi anonsunuzu yapabilirsiniz. Anons kesme yetkileri sayesinde kişi bazlı bu yetkilendirmeyi yönetebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up