Perakende Çözümler | OTS Platformu

banner_ots

OTS Platformu Biotekno yerinde Ar-ge Merkezi Mobiliva tarafından yapılmış ve geliştirilen,Türkiye’de ilk ve tek Zincir Mağaza Platformudur.

OTS Platformu Satış Noktaları, Tedarikçiler ve  İş Ortaklarının bulunduğu ekosistemin tam ortasında yer alarak Dijital Ürün & Hizmet Satış ve Tahsilat sürecini baştan uca orkestre eder. OTS Platformunun geliştirilmiş yetenekleri sayesinde Zincir Mağazalar stok yapmadan,  birer Dijital Ürün Yönetim noktası haline gelir.

Sürekli geliştirilen OTS Platformu bir kez Zincire kurulduktan sonra, üzerine gelen her modül ve eklentiden Zincir anında yararlanır.  Mağaza sunucularına yüklenen bir eklenti yazılım ile yazarkasaların dış dünya ile konuşmasını sağlayan platform 7 farklı ihtiyaca çözüm bulur.

Telekom Bakiye Yüklemeleri – E-Pin Dağıtımı & Satışı – E-Para Bakiye Yükleme – Akıllı Aktivite  Yönetimi – Dijital Aktivasyon ve Satış – Fatura Ödeme & Kasada E-Ticaret” modülleriyle Zincirler 6 farklı kategoride işlem/satış yapılabilir.


Yazarkasa- Pos / Ökc -Mobil Uygulama-Web ve Kiosk olmak üzere toplam 5 farklı ortamda çalışabilen OTS platformu sayesinde Zincirler ekstra IT yatırımı yapmaz ve insan kaynağından tasarruf ederler. OTS Platformu Modülerdir. Zincir istediği modülü kullanır, sistem esnektir.”

OTS bugün 22 Zincir Markasında işlettiği Elektronik Platform ile Türkiye’nin 81 şehrinde, tüm ilçe ve köylerde sıfır hata ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışır durumdadır.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Yandex.Metrica