Akıllı Aktivite Yönetimi

akilli-aktivite

Mağaza rafındaki herhangi bir ürün için, 2‘li-3‘lü marka akıllı veya dijital kampanyalar gerçekleştirmesini ve bunlara mağaza dışından mobil promosyon verilmesini sağlayan kampanya ortamıdır.

Veya tersine Sosyal medyada, basında yani Mağaza dışında bir ortamdan başlayan kampanyanın PIN yönetimi ile
Zincir Mağazada ödül ile sonlanmasını sağlayan aktivite yönetim sistemidir.

Farklı, değişik, yeni fikirler geliştirin ve bunları hiçbir alt yapı maliyetine katlanmadan uygulayın! Var olan pek çok ürün ve hizmetinizi daha güzel, daha kullanışlı, daha çok insanın işine yarayacak hale getirmeyi amaçlayın.

Müşterilerinizin ve toplumun değişime olan isteklerine yeniliğe açıklık ve girişimcilik ruhuyla özdeşleşen bir alt yapı ile hizmet verin, promosyonlar sunun.

OTS Yazarkasa Modülü geliştirilebilir, esnek ve yaratıcı kampanyalara alt yapı oluşturacak bir yaratıcı çözüm. Zincir Satış Noktalarında kasada anında indirim ve sürpriz promosyon sunacak farklı bir platform!

OTS platformu, markaların ürünleri için kurgulanması kolay, maliyeti düşük ancak etkisi güçlü ve ölçülebilir kampanyalar yaratır. Ayrıca markalar GSM Numaraları elde eder ve sonra bu numara grubuna istediği başka bir kampanyayı yapar.

Kampanyalı ürün alana, sanal ürünler hediye edilir. Kampanyada kullanılacak markalar zincir mağaza ile bir arada çalışırlar. Kampanya Modülü, Mağazada markaların ürünlerine rahatça kampanya yapabilecekleri bir modüldür.

Kampanya modülünden yararlanmak için zincir mağazada OTS altyapısı kurulu olması gerekmektedir.
Promosyonel kampanyalar genelde müşteriyi zincire çeken kampanyalardır. Aşağıda kurgu örneğimizi bulabilirsiniz.

MÜŞTERİYİ ZİNCİRE ÇEKEN PROMOSYONEL KAMPANYALAR

Nasıl Kampanyalar?

Kampanya Modülü sayesinde markalar anlık kampanyalar üretebilir, kampanyalı ürün üretme, toplama ve tasarım maliyetlerinden kurtulur. Tüm mağazalarınızda yapabileceğiniz gibi lokasyon bazlı kampanyalar yapabilir örneğin sadece İstanbul Kadıköy’deki mağazanızda kampanyalar oluşturulabilir.

 • OTS ile markaların ürünleri için kurgulanması kolay, maliyeti düşük ancak etkisi güçlü ve ölçülebilir kampanyalar yaratır. Marka ve market Kolay, Hızlı kampanyalar başlatılır.
 • Markalar önceden üretim bandında, paket, şifre vs kurgularına girmeden, PoP malzemelerini mağazalara ulaştırarak kampanya başlatabilirler. Kampanyaya katılacak markaların üretim ve operasyon maliyeti diğer kampanya modellerine göre düşüktür
 • Kampanya yapılacak ürünlerin özel olarak üretilmesi ve stoklanmasına gerek duyulmaz. Mağazada var olan ürünlerle yapılabilir
 • Kampanyalı ürün alana, sanal ürünler hediye edilir. Cazip, eğilimi ve kabulü yüksek promosyonlar ile kampanya yapılabilir
 • Kampanyalar, Mağaza Bazlı yada Lokasyon Bazlı Yapılabilir
 • Sadece hiper mağazalarda, sadece İstanbul, Merter mağazasında, Sadece öğle saatlerinde, sadece performansı düşük mağazalarda vb.
 • Kampanya katılım, kupon, koçan gibi kampanya kontrol araçlarına gerek kalmaz. Promosyon suiistimalini ortadan kaldırır. PIN’ler ŞİFRE’ler elektronik ortamda ontrol edilir, kimin promosyona katıldığı anında izlenir.
 • Kampanya katılım ve tüketim bilgileri günlük olarak raporlanır.

Ayrıca markalar GSM Numaraları elde eder ve sonra bu numara grubuna istediği başka bir kampanyayı yapabilir.

Nerede Kampanyalar

Zincir Mağazada yepyeni kampanyalar oluşmasına zemin oluşturacak bu alt yapı sayesinde kendi markanızla çıkardığınız ürün satışlarınızı arttırabilir, ürün barkotlarını değiştirmeksizin kendi ürünlerinize günlük ( anlık ) indirimler oluşturulabilir, promosyonlar verilebilir ve yönetilebilir.

Üstelik kampanya yapılacak yeri Marka belirler …

 • Mağazalarda satışını yapılan markaların kampanyalarına 2 gün içinde dahi başlanabilir.
 • İster Ajanslar, ister Markalar, ister Operatörler kampanya başlatabilir, marka işbirlikleri yapabilir.

Örnekler

 

 

 

 

FMCG ve Perakende sektöründe OTS üzerinden yapılan fiziksel bir satış sonrasında ister fiziksel ister sanal ürün hediyesini mümkün kılan bir platformdur.

Yapılabilir Kampanya örnekleri :

 • A101 Mağazalarından ETİ Çikolata alan müşteriye, Operatör dakika, SMS gibi promosyonlar yükler.
 • ŞOK Mağazalarında, Ülker Bisküvi alan müşterilerine 1 gün ücretsiz Turkcell görüşme verir.
 • Carrefour Mağazalarından Turkcell TL yükleyen aboneye Turkcell danışmadan Coca-Cola hediye eder.
 • A101, ŞOK, Carrefour’larda TL yükleyen müşteriye, P&G bir ürünü için 50 MB internet yükler.
 • Carrefour’un yeni açılacak bir mağazasında, haftasonu, OMO, tüm ürün alan müşterilerine çekiliş PIN’i dağıtır ve bu PIN’i xxxx mesaj ile gönderenler arasından çekiliş yapar.
 • Ve diğer yaratıcı kurgular.

Kampanya modülüne bazı SMS platformları ile entegre edilebilir.

Her mağaza kasasından farklı, her kampanyada farklı bilgilerin basılabildiği Kampanya Bilgi Fişleri ile kampanyalar akıl kazanıyor!

PIN uygulamaları ile zincirlerde promosyon verebilir, müşterinizi başka bir satış noktasına yönlendirebilirsiniz. İsterseniz indirim olarak PIN’i kurgulayabilir isterseniz PIN ile promosyon verebilirsiniz.

ZİNCİR RAFINDAN BAŞLAYAN PIN KURGULU KAMPANYALAR

 • Mağazada listelenen bir ürün veya barkod önceden tanımlanmış bir kurgu dahilinde yazarkasadan geçirildiğinde, mali fiş yanında PIN numarasının basıldığı bir bilgi fişi üretilir.
 • Kurgu sahibi şirket isterse kendine ait geçerli PIN’leri OnlineDijital’e teslim eder, OTS Platformuna tanıtılan PIN’ler bilgi fişinde kullanılır.
 • Veya şirket için PIN üretimini OnlineDijital OTS sistemleri otomatik yapar.
 • Bilgi fişi üzerine basılan PIN ve altına istenilen karakter sayısında yazılan metin ile müşteri yönlendirilebilir.

Müşteriyi Zincire Çeken PIN Kurgulu Kampanyalar

Zincir dışında ortamlarda, dijital medya, Sosya Medya aracılığı veya SMS ile müşteriye gönderilen PIN’ler kasiyer tarafından OTS Platformuna girilir ve marka kurgusuna istinaden müşteriye ”ücretsiz ürün”, ”indirim” gibi bazı promosyonlar verilir.

Markalar sadece bir kurgudur.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up