E -Pin Dağıtımı – Satışı

epindagitimivesatisi

Online Oyun, Hediye Kartlar, Eğlence Dünyası kullanıcıları, Perakende Zincir Mağazalarında aktivasyon için gerekli olan kod/pinleri istediği miktarda satın alıp, anında kullanmaya başlayabilirler.

Online Oyun

Oyun sektörü tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de çok hızlı bir şekilde büyümekte. Bir çok modelde Dijital Oyun içerik satışı yapılmakta. Bizler bu dünyanın Oyun İçi Satın Alma modelini oluşturmakta ve “Pay to Win” olarak adlandırmaktayız.

Hediye Kartlar

Değişen ve sürekli gelişen Teknoloji Dünyasında firmalar artık ürünlerini fiziksel ortamlar ve alanlar yerine Dijital Dünyaya uyum sağlayarak satış yapmak ve var olmak istiyorlar. Bir çok firma artık içeriklerini ayrı bir kategori olan Dijital alanda Hediye Kart kategorisinde satışını yapmak istiyor.

Eğlence

İletişim sektöründeki birçok teknolojik yeniliklerin en önemlilerinden biri de dijitalleşme yönende yapılan çalışmalardır. Eğlence, TV görsel yayın dünyası da bu süreçlere çok hızlı adapte olup, klasik Televizyondan kendilerini bir çok farklı platformlara taşıdılar. Bu sayede yepyeni ürünlerde ortaya çıkmış oldu. Artık sınırlı TV yayınları yerine her an, istediğin zaman istediğin yerde izleyebileceğiniz bir ayrı Eğlence dünyası oluşmuş oldu. Bir çok TV ve Eğlence ürünlerini de yine OTS Platformu sayesinde bir çok alandan satışı yapılabiliyor.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up