E-Pin Dağıtımı & Satışı

epindagitimivesatisi

Online Oyun, Hediye Kartlar kullanıcıları, Perakende Zincir Mağazalarında aktivasyon için gerekli olan kod/pinleri istediği miktarda satın alıp, anında kullanmaya başlayabilirler.

Apple iTunes, Google Play, League of Legends, Steam, Zula, Xbox gibi birçok online oyun ve mecraların ön ödemeli kredileri OTS üzerinde sanal olarak satılabilir. Tüm satışlar Mağaza satış rutinlerine ve barkod tanımlayıp hemen başlamaya uygun olup OTS tüm ilgililer ile elektronik ve otomatik mutabakat yapabilir.

PIN Yönetimi ile Zincirde bir Promosyon Verin, Müşterinizi Başka bir Satış Noktasına Yönlendirin, İsterseniz İndirim olarak PIN’i kurgulayın İsterseniz Bir Bilgi Doğrulama!

Zincir Yazarkasaları Üzerinden Verilen PIN

• Mağazada listelen bir ürün veya barkodu önceden tanımlanmış bir kurgu yazarkasadan geçirildiğinde mali fiş yanında PIN numarasının basıldığı bir bilgi fişi üretebilir OTS Platformu.
• Kurgu sahibi şirket isterse kendine ait geçerli PIN’leri Mobiliva’ya teslim eder, OTS Platformuna tanıtılan PIN’ler bilgi fişinde kullanılır.
• Veya şirket için PIN üretimini Mobiliva OTS sistemleri otomatik yapar.
• Bilgi fişi üzerine basılan PIN ve altına istenilen karakter sayısında yazılan metin ile müşteri yönlendirilebilir.

Zincir Dışında Verilen PIN Numarasının Zincirde Kullanılması

• Başka ortamlarda, dijital medya, Sosya Medya, SMS ile müşteriye gönderilen PIN’ler de kasiyer tarafında OTS Platformuna girilebilir, iş kurgusu neyse buna göre müşteriye «ücretsiz ürün» gibi bazı promosyonlar verilebilir.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Yandex.Metrica