Fatura Ödeme

fatura_odeme

OTS Platform Fatura Tahsilatı Modülü, Zincir Mağaza müşterilerinin, Zincirlerde, anlaşmalı olunan Kurumların faturalarının ödenebilmesi için gereken altyapıyı sağlamaktadır.

Türkiye’de ELEKTRİK, SU, DOĞALGAZ, TELEFON / INTERNET / UYDU hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren ve abonelerine/müşterilerine düzenli fatura çıkaran KURUMLAR için, faturalarının zamanında tahsilatının yapılması önem teşkil etmektedir. Ödeme noktası sayısı ile müşteri faturalarının ödenmesi arasında doğrudan bir ilişki bulunmaktadır.

Müşteriler açısından vezne sayısı az olan, yoğun kuyruklar beklenen bir Kurumun faturasını ödeme süreci sıkıntılı olabilmektedir. Fatura Ödemeleri Banka hesabı olmayan, veznede kuyruk beklemek istemeyen müşteriler için büyük sıkıntı yaratabilmektedir.

Zincir Marketler 09:00-22:00 arası kesintisiz hizmet vermeleri ve lokasyon olarak yaygınlıkları sebebiyle, fatura ödemek isteyen kişiler için kolay ulaşılır cazip noktalardır.

Fatura Tahsilatı işlemlerinin Mağazalarında yapılmasını sağlayan Zincirler kendileri için yeni bir hizmet ile market müşterilerine ilave fayda sunarken, fatura ödeme için gelen yeni müşteriler edinirler.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up