OTS Platformu – Çözümler

Yaratıcı ve Türkiye’de ilk ve tek OTS Platformu birçok avantajının yanında yapılmamış farklı iş kurguları yapma imkanı sunuyor.

kasadan_eticaret

OTS Platformu ile entegre çalışan bu yepyeni modül ile mağazada ürün bulundurulmadan satış yapabilir. Mağazaya gelen müşteri katalogdan, broşürden, insertten ürün seçebilir, kasada ödemesini bilinen usuller ile yaptıktan sonra ürün müşterinin adresine teslim edilir.

elektronik_pin

Apple iTunes, Google Play, Facebook, Joygame, Riotgame, Steam, Gameforge gibi birçok online oyun ve mecraların ön ödemeli kredileri OTS üzerinde sanal olarak satılabilir. Veya Tahsilat aracı olarak kullanılan birçok kartın satışı veya karta kredi yükleme işlemleri yapılabilir.

sanal_tl_yukleme

Mağazalarda GSM veya Sabit tüm Operatörlerin Sanal TL satışı hemen başlatılabilir ve Operatör aboneleri istediği kadar konuşma veya data satın alabilirler. Yazarkasadan doğrudan yapılan bu işlemler için başka bir cihaz veya IT yatırımına gerek yoktur. OTS sayesinde Mağaza satış rutinlerine uygun yüklenen …

akilli_aktivite

Mağaza rafındaki herhangi bir ürün için, 2‘li-3‘lü marka akıllı veya dijital kampanyalar gerçekleştirmesini ve bunlara mağaza dışından mobil promosyon verilmesini sağlayan kampanya ortamıdır. Veya tersine Sosyal medyada, basında yani Mağaza dışında bir ortamdan başlayan…

crm_musteri_iliskileri

CRM, günümüz ekonomisinde son derece kritik olan operasyonel verimliliği artırırken, kuruluşların müşteri edinme, yönetme, hizmet sunma ve değer kazanma yöntemlerini daha iyi hale getirir. Zor zamanlarda başarıyı garanti etmesi nedeniyle de her firmanın düşünmesi gereken bir uygulamadır.

musteri_adayi_yaratmak

Alternatif mecralarda marka veya ürün tanıtımı yapmak, yeni müşteri adayı yaratmak için etkili yollardan biridir. Marka/ürün tanıtımları veya kampanyaları alışık olunan ortamlar haricinde bir yerde görmek daha fazla ilgi çekmeye ve marka algısını yükseltmeye neden olur.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?