Elektronik PIN – Kod Satış Modülü

itunes-googleplay

Apple iTunes, Google Play, Facebook, Riotgame, Steam, Gameforge gibi birçok online oyun ve mecraların ön ödemeli kredileri OTS üzerinde sanal olarak satılabilir. Veya Tahsilat aracı olarak kullanılan birçok kartın satışı veya karta kredi yükleme işlemleri yapılabilir. Tüm satışlar Mağaza satış rutinlerine ve barkod tanımlayıp hemen başlamaya uygun olup OTS tüm ilgililer ile elektronik ve otomatik mutabakat yapabilir.

PIN Yönetimi ile Zincirde bir Promosyon Verin, Müşterinizi Başka bir Satış Noktasına Yönlendirin, İsterseniz İndirim olarak PIN’i kurgulayın İsterseniz Bir Bilgi Doğrulama!

Zincir Yazarkasaları Üzerinden Verilen PIN

• Mağazada listelen bir ürün veya barkodu önceden tanımlanmış bir kurgu yazarkasadan geçirildiğinde mali fiş yanında PIN numarasının basıldığı bir bilgi fişi üretebilir OTS Platformu.
• Kurgu sahibi şirket isterse kendine ait geçerli PIN’leri Mobiliva’ya teslim eder, OTS Platformuna tanıtılan PIN’ler bilgi fişinde kullanılır.
• Veya şirket için PIN üretimini Mobiliva OTS sistemleri otomatik yapar.
• Bilgi fişi üzerine basılan PIN ve altına istenilen karakter sayısında yazılan metin ile müşteri yönlendirilebilir.

Zincir Dışında Verilen PIN Numarasının Zincirde Kullanılması

• Başka ortamlarda, dijital medya, Sosya Medya, SMS ile müşteriye gönderilen PIN’ler de kasiyer tarafında OTS Platformuna girilebilir, iş kurgusu neyse buna göre müşteriye «ücretsiz ürün» gibi bazı promosyonlar verilebilir.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Yandex.Metrica