Biotekno, 2013 İnovasyon Ödülünü Aldı !

Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etme vizyonu ile yola çıkan Vodafone, ekosistemindeki tüm çözüm ortakları ile 16 Haziran Pazartesi günü İstanbul’da Esma Sultan Yalısı’nda bir araya geldi.

2014 Stratejilerinin ağırlıklı olarak konuşulduğu bu organizasyonda 2013’ün ‘’En’leri’’ de sahiplerini buldu. Biotekno, 2013 yılında geliştirmeye başladığı ve Türkiye pazarındaki tek akıllı bas konuş servisi olan Vodafone Akıllı Bas Konuş 2013 İnovasyon ödülüne layık görüldü.

Uzman yazılım ve geliştirme ekibi ile geliştirdiği yenilikçi servislerle sektörde her zaman farklılıklar yaratan ve yaratmaya devam eden Biotekno, 2013 yılında Akıllı Bas Konuş servisini geliştirmeye başlamış ve bugün binlerce müşteriye ulaştırmıştır. Müşterilerden gelen geri bildirimlerle her gün biraz daha gelişen ürün Bas Konuş özelliklerinin yanısıra Mesajlaşma ve Lokasyon servisleri ile bütünleştirilerek değişik sektörlerdeki farklı ihtiyaçlara da çözüm sağlamıştır. Vodafone Akıllı Bas Konuş bugün Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir kurumsal haberleşme uygulamasıdır.Bir cevap yazın