Biotekno, Bilişim 500’de, Katma Değerli Telekom Servisler (VAS) Kategori Birinciliği Ödülünü 8. Kez Aldı !

Bu yıl Türkiye’nin ilk 500 Bilişim firmasının açıklandığı Bilişim 500 Ödül Töreni 23 Temmuz Perşembe Günü Radisson Blue Hotel’de düzenlendi. Törende Türkiye’nin Bilişim Şirketleri kategori bazında ödüllerini aldı.

2007 yılından beri her sene Bilişim 500’de Katma Değerli Telekom Servisleri Kategorisinde birincilik ödülü alan Biotekno, bu sene de geleneği bozmadı ve düzenlenen törende 2014 yılı Katma Değerli Servisler (VAS) Kategori Birinciliği ödülünü alarak sekiz kere üst üste bu ödülü alma başarısı gösterdi.

Ana işi Katma Değerli Servisler üretmek ve hizmet etmek olan bir firma için sekiz kere üst üste bu ödülü almak çok ama çok önemli. Bu ödülü alışımızın temel sebebi prensiplerimiz. Disiplin. Çok çalışmak ve en önemlisi Genç ve Dinamik Ekibimiz.

2003 yılından beri, müşteri odaklı bir bakış açısı ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle, binlerce kurumun ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve verimlilik artırıcı katma değerli iletişim ve pazarlama servisleri üretmeyi ilke edinen Biotekno, 12 yıldır çizgisinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.Bir cevap yazın