Akıllı Pazarlama Servisleri

toplu-mail

Toplu Mail Servisi, ihtiyaç odaklı çözümler ile hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlarken ölçülebilir sonuçları ile de kampanyanıza yön veriyor.

toplu-arama-ivr

Digitone Toplu Arama çözümleri ile ister kendi veritabanınıza isterseniz de hedef kitlenizin bulunduğu bölgeye toplu arama yapabilirsiniz.

bilgi-servisleri

Sorgulama Servisleri ile seçilen servis özelliğine göre operatör veritabanında bulunan abonelerin sorgulanmasını ve doğrulanmasını sağlayabilirsiniz.

izinli-pazarlama

İzinli Pazarlama Servisleri ile SMS gönderilerinizin sonuna eklenecek özel kısa numara ile , ONAY ve RET bildirimlerini otomatik olarak yönetebilirsiniz.

yeni-musteri-toplama-servisi

Dönemsel bir kampanya kurgulayabilir, kampanyanızı reklam alanlarınızda duyurabilir, SMS ve Web formu ile katılım yöntemleri sunabilirsiniz.

mobil-sayfa

Mobil Sayfa servisi ile kampanya detaylarınızı müşterilerinize aktarabilir, ürünlerinizin görsellerini palaşabilir ve markanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

web-hizmetleri

Web Hizmetleri ile markanıza ait web sitenizi mobil cihazlara uyumlu olarak yenileyebilir, size özel logoya sahip olabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

mobil-reklam

Mobil Reklam ile belirlediğiniz lokasyondaki ya da  belirlediğiniz kriterlerdeki hedef kitlenize kampanya ve bilgilendirme mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz.

sponsorlu-mecralar

Sponsorlu Mecralar ile kişilere ilgi alanları doğrultusunda mesajlar ulaştırabilir, doğru hedef kitleden çok daha fazla geri dönüşler alabilirsiniz.

sosyal-medya-reklam

Turkcell Hedefleme ile Instagram Reklam Yayını sayesinde markanızın reklamlarını doğru hedef kitleye ulaştırabilir ve fark yaratabilirsiniz.

mobile-marketing

Mobil Pazarlama ile kampanyanzın hedef kitlesinin kaç kişi olduğunu belirler, ulaştığınız bu kişilerin ne kadarının geri dönüş yaptığını net olarak bilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox