Akıllı Pazarlama Servisleri

toplu-mail

Toplu Mail Servisi, ihtiyaç odaklı çözümler ile hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlarken ölçülebilir sonuçları ile de kampanyanıza yön veriyor.

toplu-arama-ivr

Digitone Toplu Arama çözümleri ile ister kendi veritabanınıza isterseniz de hedef kitlenizin bulunduğu bölgeye toplu arama yapabilirsiniz.

bilgi-servisleri

Sorgulama Servisleri ile seçilen servis özelliğine göre operatör veritabanında bulunan abonelerin sorgulanmasını ve doğrulanmasını sağlayabilirsiniz.

izinli-pazarlama

İzinli Pazarlama Servisleri ile SMS gönderilerinizin sonuna eklenecek özel kısa numara ile , ONAY ve RET bildirimlerini otomatik olarak yönetebilirsiniz.

yeni-musteri-toplama-servisi

Dönemsel bir kampanya kurgulayabilir, kampanyanızı reklam alanlarınızda duyurabilir, SMS ve Web formu ile katılım yöntemleri sunabilirsiniz.

mobil-sayfa

Mobil Sayfa servisi ile kampanya detaylarınızı müşterilerinize aktarabilir, ürünlerinizin görsellerini palaşabilir ve markanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

web-hizmetleri

Web Hizmetleri ile markanıza ait web sitenizi mobil cihazlara uyumlu olarak yenileyebilir, size özel logoya sahip olabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

mobil-reklam

Mobil Reklam ile belirlediğiniz lokasyondaki ya da  belirlediğiniz kriterlerdeki hedef kitlenize kampanya ve bilgilendirme mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz.

sponsorlu-mecralar

Sponsorlu Mecralar ile kişilere ilgi alanları doğrultusunda mesajlar ulaştırabilir, doğru hedef kitleden çok daha fazla geri dönüşler alabilirsiniz.

sosyal-medya-reklam

Turkcell Hedefleme ile Instagram Reklam Yayını sayesinde markanızın reklamlarını doğru hedef kitleye ulaştırabilir ve fark yaratabilirsiniz.

mobile-marketing

Mobil Pazarlama ile kampanyanzın hedef kitlesinin kaç kişi olduğunu belirler, ulaştığınız bu kişilerin ne kadarının geri dönüş yaptığını net olarak bilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?