SMS Servisleri

toplu-sms

Toplu SMS servisi ile kendi veritabanınızdaki kişilere toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderdiğiniz mesajların raporuna anında ulaşabilir, müşterilerinizden SMS alabilirsiniz.

tckn

GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinize kimlik numaraları kayıtları kullanılarak; operatör işbirliği ve alt yapısı üzerinden bilgilendirme mesajlarınızı iletebilirsiniz.

vergi-numarasina-sms

Vergi numaralarına sahip olduğunuz müşterilerinizin  yetkililerine Vergi No’ya SMS servisi ile ulaşabilir, bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarını gönderebilirsiniz.

interaktifsms

İnteraktif SMS servisi ile müşterilerinizin ürün ve servisleriniz hakkındaki görüş ve taleplerini öğrenebilir, düzenlediğiniz kampanya ve yarışmalara katılım sağlayabilirsiniz.

yurtdisi-sms

Yurtdışı SMS çözümü ile yurtdışına gönderdiğiniz SMS’lerinizde hem uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir hem de ücretsiz olarak sunduğumuz JetSMS platformlarından SMS gönderebilirsiniz.

otp-sms

Belirli bir sürede gönderilmesi gereken, kritik önem içeren mesajların alıcılara hızlı ve güvenli bir yol ile ulaşmasını sağlamak için OTP(One Time Password) SMS kullanabilirsiniz.

lokasyona-sms

Lokasyona SMS Servisi ile kampanya ve fırsatlarınızı, veri tabanınızda bulunan müşterilerinizin lokasyonlarına göre SMS olarak gönderebilir, pazarlama faaliyetlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

aninda_cevap

Anında Cevap Servisinin pop-up ekranları sayesinde müşterilerinizle interaktif olarak iletişime geçebilir, anket yapabilir, müşterinize “tek bir tıkla” aksiyon aldırabilirsiniz.

profilli-toplusms

Profilli TopluSMS servisi ile bütün müşterilerileriniz yerine, hedefleme kriterlerinden bir veya birkaçını kullanarak, portföyünüzdeki doğru müşteriye doğru mesajı gönderebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox