Yurtdışı SMS

yurtdisi-sms

JetSMS’in Uygun Fiyatlarla, Gelişkin Platformlar Üzerinden, tüm Dünyaya SMS gönderebilirsiniz.

JetSMS’in Yurtdışı SMS çözümü ile yurtdışına gönderdiğiniz SMS’lerinizde hem uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir hem de ücretsiz olarak sunduğumuz JetSMS’in gelişkin platformları üzerinden SMS gönderebilirsiniz.

JetSMS Yurtdışı SMS Özellikler

  • Raporlama : Üstün teknolojik altyapısı sayesinde gönderim raporlarınızı saniyeler hızında ve tüm detaylarıyla anında alabilirsiniz. Ayrıca, raporlarınızı diğer platformlardan farklı olarak Outlook ve RSS ortamlarına alır, kişisel e.mail adreslerinize (hotmail, yahoo, mynet, gmail gibi) yönlendirebilirsiniz.
  • Size Özel Çözümler : Geniş ürün yelpazesi ve entegre çözümler arasında mutlaka size uygun çözümü bulacaksınız. Üstelik, tüm çözümler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değiştirilebilir, geliştirilebilir.
  • Kısa Mesaj Başlığı : Göndereceğiniz SMS’in Gönderen kısmında kurum veya şahıs adınız, telefon numarası veya istediğiniz bir başka başlığı kendiniz için oluşturabilirsiniz. Mesaj başlığı kullanımı ile ilgili düzenlemeler farklı ülke ve operatörlere göre değişebilmektedir. Kimi ülke ve operatörler alfabetik mesaj başlığı kullanımını engelleyebilmektedir. Bu konuda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.
  • Çoklu Kullanım / Yetki Seviyeleri : Şirketiniz adına birden fazla kullanıcı tanımlayabilir, kullanıcılarınıza istediğiniz farklı kullanım yetkileri verebilirsiniz.
  • Müşteri Destek Hizmetleri : 7/365 teknik hizmet ve çağrı merkezi hizmeti ile satış sonrasında da %100 müşteri memnuniyeti politikamızla kurumunuza her konuda destek veririz.
  • Fatura Stop : Fatura Stop özelliği yöneticilerin, kullanıcıların harcayacakları SMS miktarı belirleyip, limit vermesine imkan verir.
  • Kopya SMS : Kopya SMS özelliği ile yöneticiler kurumlarından giden SMS’lerin bir kopyasını belirleyecekleri bir numaraya gönderip, kurumlarından gönderilen SMS’lerden haberdar olurlar.
  • Kara Liste : JetSMS sistemlerinde kurumunuzdan kısa mesaj almak istemeyen numaralardan Kara Liste oluşturabilirsiniz.

JetSMS’in Hayatınızı Kolaylaştıran SMS Gönderim Platformlarıyla, Yer ve Zaman Kısıtı Olmadan Dilediğinizde Toplu SMS Gönderirsiniz.

SMS gönderebilmek için öncelikle ön ödemeli olarak SMS gönderim kredisi hakkı satın alınması gerekmektedir.

Yurtdışı SMS paketleri Türkiye’den yurt dışındaki hatlar yönüne atılan mesajlar için geçerlidir.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox