İleti Yönetim Sistemi Nedir? İYS Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey Burada!

İleti Yönetim Sistemi, hizmet sağlayıcıların ileti izinlerini saklayıp yönetebilecekleri, alıcıların verdikleri izinleri görüntüleyip kaldırabilecekleri, internet portalı, kısa mesaj numarası ve çağrı merkezi üzerinden hizmet verecek veri tabanı sistemidir. Alıcılar diledikleri zaman İYS sisteminden hangi markalara izin verdiklerini görüntüleyebilecek ve isterse çıkış hakkını kullanabilecektir.

ileti yönetim sistemi hakkında

iys nedir

İleti Yönetim Servisi Nedir?

Biotekno İYS Servisi ile kurumunuza ait izinli müşteri rehberinizi İYS sistemleri ile kolayca entegre edebilir, kullanıcıların izin değişimlerini anlık olarak rehberinizde görebilirsiniz. Mesaj gönderimleriniz öncesinde Biotekno kurumunuza ait müşteri rehberini İYS platformundan otomatik olarak sorgular ve sadece İYS üzerinde izinli olan alıcılara mesaj gönderimini yapar.

Siz rehberinizi İYS’ye kolayca aktarabilir, anlık olarak verilerinizin senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz.

Neden Biotekno İYS Servisi?

İYS Sistemine Kolayca Aktarın

Kullanıcılar izinlerini kurumuzun kısa numarası, call center, mağaza ya da web platformu üzerinden değiştirebilirler. Biotekno İzinli Pazarlama ve İYS Yönetimi Servisi ile tüm kanallardan gelen yeni müşteri kayıtları, izin ya da ret talepleri rehberinizle eş zamanlı ve otomatik olarak İYS sistemlerine de aktarılacaktır. Bu durum özellikle büyük firmaların iş yönetme şekline büyük kolaylık sağlayacaktır.

Güvenli Mesajlaşma

ETK, KVKK ve İleti Yönetim Sistemine uyumlu servislerimiz ile kurumlara güvenli bir izinli iletişim ve mesajlaşma imkanı sunuyoruz. Firmalar, ticari ileti gönderimlerinde ETK kurallarına uymak için İzinli Pazarlama servisi kullanmak zorundadır. Biotekno, KVKK mevzuatına uygun iletişim yapabilmeniz için, müşterilerinizin veri ve izinlerini yönetebileceğiniz servislerimizle hizmet veriyoruz.

Düşük Maliyet

Bu sayede siz ekstra zaman, personel, sunucu maliyeti yapmadan; her zaman güncel, izinli ve yasaya uygun hazırlanmış bir rehbere sahip olacak ve ileti gönderimlerini yasaya uygun olarak izinli rehberinize yapabileceksiniz.

2003’ten Bugüne

2003’ten bu yana devam eden sektörel tecrübemiz ve %100 yerli yazılım ile geliştirdiğimiz altyapımız, uzman yazılım kadromuz, satış, iş geliştirme ve operasyon ekiplerimizle, 30.000 üzerinde kurumsal müşteriye 7/ 365 Pazar günleri dahil hizmet vererek milyarlarca SMS, Mail ve Ses trafiğini yönetiyoruz.

İleti Yönetim Sistemi’nin Avantajları

Biotekno İYS iş ortağı olarak, ticari elektronik ileti gönderimi öncesinde İYS üzerindeki izinli kullanıcıları otomatik olarak sorgulamakta ve yasanın gerektirdiği gibi sadece izinli kullanıcılara mesaj gönderimini sağlamaktadır. İYS Yönetimi servisi ile, kurumunuza ait izinli müşterilerinizin yer aldığını rehberinizi İYS sistemleri ile kolayca entegre edebilir, kullanıcıların izin değişimlerini anlık olarak rehberinizde görebilirsiniz.

Bu sayede her zaman güncel, izinli ve yasaya uygun hazırlanmış bir rehbere sahip olabilir, doğru bir pazarlama aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

ileti yönetim sistemi avantajlar

✓ İYS web ekranından izin durumunu değiştiren kullanıcıların, durum değişiklikleri rehberinize otomatik olarak eklenir. Böylelikle firmalar her gönderim öncesinde rehberine eklenen ve çıkış talepleri için data üzerinde bir çalışma yapmak zorunda kalmayacaktır. IYS servisini Biotekno dışına başka bir firmadan alan ancak gönderimlerini Biotekno’dan yapan firmalar her gönderim öncesinde doğru datayı iletmelidir. Biotekno’dan İYS entegrasyonu kullanan firmalar ile datalar anlık Biotekno tarafından IYS aktarılacaktır.

✓ Birden fazla kanaldan aktarılan veriler tekilleştirilerek İYS’ye aktarılır ve İYS süreçleri uçtan uca yönetilir.

✓ Çok sayıda firma ve markanızı tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

✓ Biotekno İYS Yönetimi Web Servisleri ile sınırsız sayıda data kaynağı (CRM, ERP, vb.) ile kolayca çift yönlü entegrasyon yapabilirsiniz.

✓ Elektronik ticari ileti gönderimi öncesinde (Toplu SMS, Mail ya da Ses) İYS sistemindeki izinli data sorgulanır ve sadece İYS üzerinde izni bulunan kullanıcılara elektronik ticari ileti gönderilir.

✓ İYS’den sorgulanan data Biotekno sistemlerinde yasal olarak belirlenen süreler dahilinde tutulur. Özellikle yoğun gönderim yapılan zamanlarda ya da İYS ile teknik bağlantı sorunu oluştuğunda, Biotekno sistemlerinde tutulan İYS datasından güncel izinli veriler alınabilir. Böylece ileti gönderimleriniz aksamadan devam eder.

✓ Tüm bu operasyon süresince sorgulanan ve alınan veriler Biotekno sorumluluğu ve yönetiminde olmak üzere, güvenli olarak yurtiçi sunucularda yedekli olarak saklanır.

✓ İzin yönetimi ve elektronik ileti gönderimini gerçekleştiren servislerin yönetimi için gerekli uzman ekip, yazılım, operasyon desteği ve teknik altyapı Biotekno tarafından sağlanır.

✓ İYS’nın 250.000 altında data hizmeti için İş Ortakları ile çalışmasının en önemli nedeni data işlemeye kaynak ayırmalarıdır. Binlerce kurumun rehber yönetimini yapabilmek için iyi bir alt yapıya ihtiyaç var, Biotekno bu hizmeti uzun yıllardır binlerce müşterisine sağlamaktadır.

İzinli veri tabanınızı otomatik olarak uçtan uca yönetebileceğiniz Biotekno İYS servislerimizi kullanmak ve İleti Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz ya da

tıklayın arayalım

 

 

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox