Kurumsal Haberleşme Platformu

Vodafone Akıllı Bas Konuş, Anlık Sesli Haberleşme, Konum Servisleri ve Tur Takip Uygulaması ile klasik bas konuş uygulamalarından çok daha fazlasını tek bir platformda sunan VODAFONE servisidir.


Daha Fazla

Vodafone Akıllı Bas Konuş, Vodafone abonelerine sunulan kurumsal bir uygulamadır. Tek bir tuşa basarak tüm ekip ile anlık anonslar ile iletişime geçebilirsiniz. Sesli haberleşmenin yanında konum servisleri ile lokasyon bazlı birçok işlem yapabilirsiniz. Bas Konuş ile entegre çalışan Tur Takip uygulaması sayesinde periyodik gezilen noktalar için iş süreçlerinizi yürütebilirsiniz.
Vodafone Akıllı Bas Konuş'un Benzersiz Özellikleri ile Siz de Dijital Dünyanın Avantajlarından Yararlanın

Bas Konuş

Tek bir tuşa basarak anında kişi veya gruplarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Hiçbir sınır olmadan ister birebir ister toplu olarak anonslar yapabilirsiniz. Üstelik mobil internet veya Wi-Fi üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz.

Geçmiş Anons

Geçmiş Anons özelliği ile kaçırdığınız bir anons olup olmadığını düşünmezsiniz. İstediğiniz zaman geçmişe yönelik anonslarınızı defalarca dinleyebilirsiniz. Böylece kaçan anonslar yüzünden aksayan işleriniz olmaz.

Lokasyona Anons

O an bulunduğunuz konum veya daha önceden kaydedilmiş bir konum ve çevresine anında lokasyona anons yapabilirsiniz. Anonsunuzu sadece belirlediğiniz bölgede bulunan kişiler alır, diğer ekip üyeleri rahatsız edilmez.


Kulaklık ile Bas Konuş

Ellerinizi meşgul etmeden kablolu kulaklık ile gelen anonsları dinleyebilirsiniz. Telefon cebinizde olsa bile kulaklık butonları sayesinde anonslarınızı yapabilirsiniz.

Konum Servisleri

Ekiplerinizin anlık olarak bulunduğu konumları haritadan görüntüleyebilir, geçmiş konumlarını tarih bazlı analiz edebilirsiniz.

Yerimi Bildir

Anons yapamadığınız olağan dışı durumlarda, tek bir tuşa basarak lokasyon bilginizi iletebilirsiniz. Lokasyon bilginiz ilgili kişilere SMS ile gönderilir.


Farklı Platformlar

Mobil Uygulama, Masaüstü Uygulama ve Web Yönetim Ekranı ile 3 farklı platforma sahip olursunuz. İster cep telefonundan ister bilgisayarınızdan anons yapabilir, web yönetim ekranı ile sisteminizi yönetebilirsiniz.

Sınırsız Gruplar

Sınırsız sayıda grup kurabilir ve aynı grup altında sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Yaptığınız anonslar grup üyelerinize aynı anda ulaşır, hızlı iletişim sağlarsınız.

%100 Güvenli Haberleşme

Tüm haberleşme AES 256 ile şifrelenerek taşınır ve saklanır. Bu sayede anonslarınıza dışarıdan müdahale olmaz veya içeriği anlaşılmaz.

Her sektörün anlık haberleşme ihtiyacına çözüm sunuyoruz

Güvenlik

Taşımacılık

İnşaat

Otelcilik

Taksi ve Kuryeler

Perakende

10.000’lerce mutlu müşterimiz, Akıllı Bas Konuş ’un Benzersiz çözümlerini kendi sektörlerinde ve iş süreçlerinde 3 yılı aşkın süredir
kullanmaya devam ediyor

PASİFİK GÜVENLİK

ÇİLEK MOBİLYA

BELGELERİMİZ

Bilgi Güvenliğimizi ve Kalite Yönetimimizi Standartlara Uygun Olarak Yapıyor Çalışmalarımızı TÜBİTAK ve Yerli Ürün Belgesi ile Taçlandırıyoruz.

  • Verdiğimiz hizmetler sırasında kullandığımız bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlamak, tüm riskleri göz önünde bulundurarak önlemler almak ve hizmet kalitemizi arttırmak için çalışırız.

  • Tüm süreçlerde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı hedefliyoruz.

  • Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik gelişimler ile TÜBİTAK desteğini de arkamıza alarak ilerliyoruz. Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi ile ürünlerimizi «Yerli Ürün» olarak müşterilerimize sunuyoruz.

  • Satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize ürün ve servislerimizi daha etkin ve daha verimli kullanabilmeleri için destek veriyor, geri bildirimleri önemsiyor, talep ve şikayetlerini yönetiyoruz. 7 / 365 müşteri hizmetleri ve VIP ekibimizle müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

İLETİŞİM

Hemen bizimle iletişime geçin!
Müşteri destek ekibimize kullanım ve destek için 7/365 mesai saatleri içerisinde (8:00– 18.00) aşağıdaki iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

0 (216) 576 38 48 | biotekno@biotekno.com.tr