Kurumsal Haberleşme Platformu

Vodafone Akıllı Bas Konuş, Anlık Sesli Haberleşme, Konum Servisleri ve Tur Takip Uygulaması ile klasik bas konuş uygulamalarından çok daha fazlasını tek bir platformda sunan VODAFONE servisidir.


Daha Fazla

Vodafone Akıllı Bas Konuş, Vodafone abonelerine sunulan kurumsal bir uygulamadır. Tek bir tuşa basarak tüm ekip ile anlık anonslar ile iletişime geçebilirsiniz. Sesli haberleşmenin yanında konum servisleri ile lokasyon bazlı birçok işlem yapabilirsiniz. Bas Konuş ile entegre çalışan Tur Takip uygulaması sayesinde periyodik gezilen noktalar için iş süreçlerinizi yürütebilirsiniz.
Vodafone Akıllı Bas Konuş'un Benzersiz Özellikleri ile Siz de Dijital Dünyanın Avantajlarından Yararlanın

Bas Konuş

Tek bir tuşa basarak anında kişi veya gruplarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Hiçbir sınır olmadan ister birebir ister toplu olarak anonslar yapabilirsiniz. Üstelik mobil internet veya Wi-Fi üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz.

Geçmiş Anons

Geçmiş Anons özelliği ile kaçırdığınız bir anons olup olmadığını düşünmezsiniz. İstediğiniz zaman geçmişe yönelik anonslarınızı defalarca dinleyebilirsiniz. Böylece kaçan anonslar yüzünden aksayan işleriniz olmaz.

Lokasyona Anons

O an bulunduğunuz konum veya daha önceden kaydedilmiş bir konum ve çevresine anında lokasyona anons yapabilirsiniz. Anonsunuzu sadece belirlediğiniz bölgede bulunan kişiler alır, diğer ekip üyeleri rahatsız edilmez.


Kulaklık ile Bas Konuş

Ellerinizi meşgul etmeden kablolu kulaklık ile gelen anonsları dinleyebilirsiniz. Telefon cebinizde olsa bile kulaklık butonları sayesinde anonslarınızı yapabilirsiniz.

Konum Servisleri

Ekiplerinizin anlık olarak bulunduğu konumları haritadan görüntüleyebilir, geçmiş konumlarını tarih bazlı analiz edebilirsiniz.

Yerimi Bildir

Anons yapamadığınız olağan dışı durumlarda, tek bir tuşa basarak lokasyon bilginizi iletebilirsiniz. Lokasyon bilginiz ilgili kişilere SMS ile gönderilir.


Farklı Platformlar

Mobil Uygulama, Masaüstü Uygulama ve Web Yönetim Ekranı ile 3 farklı platforma sahip olursunuz. İster cep telefonundan ister bilgisayarınızdan anons yapabilir, web yönetim ekranı ile sisteminizi yönetebilirsiniz.

Sınırsız Gruplar

Sınırsız sayıda grup kurabilir ve aynı grup altında sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Yaptığınız anonslar grup üyelerinize aynı anda ulaşır, hızlı iletişim sağlarsınız.

%100 Güvenli Haberleşme

Tüm haberleşme AES 256 ile şifrelenerek taşınır ve saklanır. Bu sayede anonslarınıza dışarıdan müdahale olmaz veya içeriği anlaşılmaz.

Her sektörün anlık haberleşme ihtiyacına çözüm sunuyoruz

Güvenlik

Taşımacılık

İnşaat

Otelcilik

Taksi ve Kuryeler

Perakende

10.000’lerce mutlu müşterimiz, Akıllı Bas Konuş ’un Benzersiz çözümlerini kendi sektörlerinde ve iş süreçlerinde 3 yılı aşkın süredir
kullanmaya devam ediyor

PASİFİK GÜVENLİK

ÇİLEK MOBİLYA

İLETİŞİM

Ayrıntılı Bilgi için İletişim Formunu Doldurun, Sizi Hemen Arayalım!