Acil Durum Toplu Arama Uyarı Servisi / ALACER GOLD Madencilik

ALACER GOLD firmasının ihtiyaçları doğrultusunda yapılan geliştirmeler ile canlıya alınan, Biotekno’nun Digitone Toplu Arama ve JetSMS Interaktif SMS platfomları ile gerçekleştirdiği çözüm ile ALACER GOLD firmasının Acil Durumlarda Toplu Arama gerçekleştirebileceği bir iş güvenliği servisi devreye alındı.

Yapılan çalışma ile acil durum anında, firma çalışanı önceden belirlenmiş olan interaktif SMS numarasına bir mesaj atarak Acil Durum Toplu Arama Servisini başlatır. Sistemler gelen mesajı anında algılayıp kurtarma ekiplerine toplu arama başlatarak uygunluk durumlarına göre tuşlama yapmalarını ister. İlgili kişiler tuşlama yapana kadar aramalar tekrar eder. JetSMS web ekranlarından aranan numaraların takibini yapabilen firma yetkilisi yine bir kısa mesaj ile aramaları durdurabilir.

JetSMS İnteraktif SMS ve Digitone Toplu IVR Arama platformlarının bütünleşik çözümü ile acil durum aramalarını yapan Alacer Gold, acil durumlarda daha hızlı organize olarak iş sağlığı ve işçi güvenliği açısından çok önemli bir adıma imza atmış oldu.

ALACER GOLD Hakkında

Avustralya kökenli uluslararası altın üreticisi ve arama şirketi olan ALACER GOLD, Türkiye’de Lidya Madencilik ile ortak olup, merkezi Ankara’da bulunmaktadır.Bir cevap yazın