İş Ortaklığı Yeni Nesil Dijital İletişimin İş Ortağı Olun

Kurumsal Mesajlaşma Servisleri, Pazarlama Platformları ve Kurumlara Özel İş Uygulamalarımız İle Müşterilerinize Yenilikçi Çözümler Sunun

Ürün ve servislerimizi kendi CRMERPOtomasyon gibi yazılımlarınıza entegre edebilir, ek bir platform kullanmaya gerek olmadan, aynı program üzerinden müşterilerinize servislerimizi kullandırabilirsiniz.

Böylece müşterileriniz ek bir alt yapı yada yazılım maliyeti yapmadan, sizin onlara sunduğunuz program üzerinden yepyeni servisleri kullanabilirler. Siz de mevcut müşterilerinize çapraz ürünler sunarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Satış Kanalı – Bayi Modeli

Kendi ürünleriniz ve bayisi oldugunuz ürünlerin yanı sıra, Biotekno’nun ürün ve hizmetlerini de portföyünüze ekleyebilir, Kurum ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş Kurumsal Mesajlaşma Servisleri, Pazarlama Platformları ve Kurumlara Özel İş Uygulamaları İle Müşterilerinize Yenilikçi Çözümler sunabilirsiniz.

Tüm bu hizmet ve ürünlerin yanı sıra, ürün eğitim programlarımız ve 7/365 hizmetinize sunacağımız müşteri desteğimizle
yeni gelirler elde edebilirsiniz
.

Teknolojik İş Ortaklığı - Entegratörlük Modeli

Biotekno olarak hedefimiz, gelişmiş teknolojilerimizle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimizle ihtiyaçlara yönelik bütünleşik çözümler sunarken, hizmetlerimizi iş ortaklarımızla birlikte piyasada güçlü bir şekilde konumlandırmaktır. Siz de müşterilerinize Toplu SMS, Toplu Mail ve Kurumsal Uygulamalar gibi katma değeri yüksek ürün ve servisler sunabilir, karlı bir iş ortaklığı yapabilirsiniz.

Gelin İş Ortağımız olun Ufak bir entegrasyonla müşterilerinize farkı hissettirin ve rakiplerinizden öne çıkın.

Nasıl İş Ortağı Olabilirsiniz?

İş ortağımız olmak için bizlere biotekno@biotekno.com.tr ya da 0216 576 38 48 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz formu doldurun biz size ulaşalım.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up