Sıkça Sorulan Sorular

BİOTEKNO ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunduğu yazılım programlarına entegre eden, müşterileri ile hizmet veya satış sözleşmesi yapan, direk satışa dönüşmesi için doğru kontak noktasını BİOTEKNO ile paylaşıp satışa dönüşmesini sağlayan, müşteri ile BİOTEKNO arasındaki teknik bağlantıları yaptığı hizmet veya satış üzerinden komisyon alan tüzel ya da gerçek kişilerdir.

Biotekno ile ÜRÜN VE HİZMETLERİ İŞ ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ imzalayarak iş ortaklığına başlayabilirsiniz.

Sözleşme süreci tamamlandıktan sonra ; İŞ ORTAĞI entegratör ise; ürün ve hizmetlerinin satış sürecinde müşteri ile BİOTEKNO arasındaki tüm teknik bağlantıları yapar ve gerek kendisi gerekse BİOTEKNO tarafından entegrasyonu yapılan ürünlerin satışa dönüşmesini sağlar.

İŞ ORTAĞI, satış yapılmasını istediği müşteri listelerini BİOTEKNO ile isterse paylaşır ve İŞ ORTAĞI adına BİOTEKNO satış yapar. BİOTEKNO tarafından satışı gerçekleşen ürün ve hizmetler üzerinden ticari şartlara göre İŞ ORTAĞI komisyon hak eder.

Evet yapabilirsiniz. İş Ortaklığı sözleşmesinde satışını yapacağınız ürünler için komisyon hak edişleri yer almaktadır.

İŞ ORTAĞI Komisyon Hak edişleri her ay İŞ ORTAĞI’na duyurulur . İŞ ORTAĞI, Hak edilen komisyon tutarında “Hizmet Faturası” düzenler ve BİOTEKNO’ya gönderir.

Komisyon faturası BİOTEKNO’ya ulaştığında kontrol edilerek en yakın Cuma günü ödeme planına alınır.

İş Ortağı, BİOTEKNO ürün ve hizmetlerinin satışa dönüşmesi durumunda komisyon hak eder. Ödemesi yapılmayan faturalar komisyon hesaplamasında dikkate alınmaz.

İş Ortağı, ürün fiyatlarını Biotekno’nun paylaştığı fiyatlar üzerinden satabilir. Satış yaptığı ürün ve hizmetler ödendiğinde sözleşmedeki komisyon oranı üzerinden komisyon hak edilir.

Sözleşme; imza tarihinden itibaren 1 yıl olarak düzenlenir. TARAFLARdan herhangi biri, bu sürenin sona ermesinden en geç 30 gün önce diğer tarafa ulaşacak şekilde ve noter vasıtasıyla sözleşmeyi sona erdirme bildirmez ise, sözleşme aynı süre için aynı şartlarla yenilenir.

Hayır herhangi bir bedel talep etmiyoruz.

…………………………. Sayfasından entegrasyon yapılabilecek servislerimiz ile ilgili teknik dökümanlara ulaşabilirsiniz.

…………………………. Sayfasından demo hesaplar ve demo talep eden müşterileriniz için hazırlanan video linkleri bulabilirsiniz.

Müşteri destek ekibimize kullanım ve destek için 7/365 mesai saatleri içerisinde (08.00 – 18.00) aşağıdaki iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirler. 0216 576 38 48 | biotekno@biotekno.com.tr

İş Ortağı Olmak İstiyorum

İş ortağımız olmak için bizlere biotekno@biotekno.com.tr ya da 0216 576 38 48 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz formu doldurun biz size ulaşalım.

Kampanya, duyuru, bilgilendirmelerden e-posta ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanya, duyuru, bilgilendirmelerden sms ile haberdar olmak istiyorum.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox