katalox

KataloX ile mobil olarak katalog, broşür,kullanım klavuzu, şirket tanıtımı, fotoğraf albümü yapabilir ve hatta şehir rehberi bile düzenlenebilir. Üstelik tüm bu profesyonel hizmeti sizin için ekibimiz yapıyor olacak.

Kod yazmadan mobil dünyada yerinizi alın KataloX kod yazmadan sadece birkaç dakika içinde piyasadaki tüm cep telefonlarının %99′unda çalışan web tabanlı bir online katalog geliştirme patformudur.Geliştirme kolaylığı Mobil Kataloglarınıza yerleştirmek istediğiniz içerikleri (metin, resim, menü, web bağlantısı, telefon araması vb.) kopyala / yapıştır yaparak kolayca hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız online katalogdaki değişiklikleri farklı telefon ekranlarında nasıl görüneceğini anında KataloX uygulama ekranından görebilirsiniz.Bilgisayarınıza yazılım kurmadan, Web tabanlı kullanım imkanı Web tarayıcınızı kullanarak (Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome vs.) KataloX platformuna kullanıcı adı ve şifreniz ile girerek, online katalogunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Online Katalog Devri

Mobil katalogunuzla hedef kitlenizin cebinde yer alın, müşterilerinizle aranızda köprü kurarak her an ulaşılabilir olun. Üstelik hazırladığınız dijital kataloglarınızı kim görüntüledi, kaç kişi okudu raporlayarak ölçümleyin.

KataloX Nerelerde kullanılır?

  1. Kurumsal kataloglar
  2. Ürün katalogları
  3. Fuar, panel, açılış davetiyeleri
  4. Organizasyon dijital içerikleri
  5. Şehir ve Turizm Kılavuzları
  6. Şirket Telefon Defterleri
  7. Akıllı Fotoğraf Albümleri
  8. Kampanya Sunumları

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?