mobil-egitim

Kurumların kendi çalışanları, bayi ağı, müşterileri için hazırladıkları video veya sunum eğitim ile anket ve sınav içeriklerini kolay ve hızlı bir web arayüz ile onların internete bağlanabilen herhangi bir cep telefonuna göndererek kısa, hızlı ve etkin bir eğitim yapmasını sağlayan platformdur.

Cepten Eğitim ile Eğitim küçüldü cebimize girdi!

Uzaktan eğitimin geçmişi neredeyse internet kadar eski. Zamandan ve mekandan bağımsız eğitimin rahatlığı, sağladığı tasarruf ve rekabet avantajı şirketler için vazgeçilmez. Peki, uzaktan eğitimi bilgisayar yerine mobil telefonlar üzerinden yapmak ister misiniz? Hem de yazılım kullanmadan, IT departmanına bağlı kalmadan, “Cepten Eğitim” ile…

Cepten Eğitim, farklı ve uzak lokasyonlarda bulunan çalışanlarınıza, kendi istedikleri zaman öğrenme imkanı sağlıyor. Siz sadece eğitim içeriklerinizi hazırlıyorsunuz. Ardından bir SMS ile çalışanlarınıza duyuruyorsunuz. Kısa sunum, video, resim ve metinleri kolayca gönderip, cep telefonları üzerinden eğitim verebiliyorsunuz. Üstelik kimler izlemiş, okumuş, ne kadar okumuş, hepsini raporlayabiliyorsunuz. Eğitim içeriğini görseller ve videolarla zenginleştirmeniz, anket ve sınav yapabilmeniz de mümkün.

Cepten Eğitim her boyutta şirket ve tüm farklı ekran, çözünürlük ve telefon modeli için uyumlu.

Siz de Cepten Eğitim dünyasına katılmak istiyorsanız iki şeye ihtiyacınız var: İnternete bağlanabilen mobil bir cihaz ve bir de Biotekno Cepten Eğitim İşbirliği !

Cepten Eğitim Çözümlerimiz

Eğitim : Eğitim konularını küçük parçalara bölerek online olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sunum : PowerPoint üzerinde hazırlamış olduğunuz sunumları kolayca mobil eğitim platformuna ekleyebilirsiniz.

Anket : Online anketler düzenleyerek sahanın nabzını tutabilir, talepleri değerlendirebilirsiniz.

Sınav : Online sınavlar ile Mobil Eğitimi değerlendirebilir, sınav sonuçlarına göre eğitim tekrarlanabilir veya değiştirilebilir.

İstediğiniz Mobil Cihazla İstediğiniz An Kullanıcılarınıza Eğitim İmkânı Sunun Siz de Mobil Eğitimin olanaklarından faydalanarak uzak lokasyonlardaki çalışanlarınıza eğitim içeriği sunarak verimliliğinizi arttırın!

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?