mobilanket

Mobil Anket ile müşterilerinizin cep telefonlarına sorular gönderebilir, kurumunuz hakkındaki memnuniyetlerini ölçebilir, detaylı analizler yapabilirsiniz.

Müşterilerinizin doğrudan cep telefonlarına göndereceğiniz anket sorularıyla güvenilir sonuçlara ulaşır, çok daha hızlı ve düşük maliyetli an​ketler gerçekleştirirsiniz.

  • Kullanımı kolay bir menü üzerinden istediğiniz zaman kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz.
  • Mobil Anket başlık ile belirlenen zamanda gönderebilirsiniz.
  • Mobil Anketi tüm operatorlerin müşterilerine gönderilebilirsiniz.
  • Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığını raporlanabilirsiniz.
  • Kendi müşteri veri tabanınızı kullanabilirsiniz.

Mobil Anket servisini kullanarak, pazar ve yeni araştırmaları için bilgi toplayabilir, ileriye dönük çalışmalarınıza yön verecek ipuçları elde edebilirsiniz. Zamandan ve bütçenizden tasarruf ederek, geleneksel anket düzenleme yöntemlerine oranla çok daha hızlı ve etkili sonuçlar elde edersinizç.

Mobil Anket ile tüketiciler hiçbir data ücreti ödemeden ilgili ses, video, görsel içeriklerini izleyerek veya dinleyerek bu materyaller hakkında yorum yapabilir; birebir etkileşime geçerek marka değerine katkıda bulunabilirler. Bunun için yapmanız gereken bilgi toplamak istediğiniz konu hakkında sorular hazırlamak.

Web üzerinden de hazırlanabilen Mobil Anket sürecini başlatmak için farklı yollar seçebilirsiniz! İsterseniz cep telefonuna bir link ile yönlendirebilir, isterseniz SMS metni şekilde gönderebilir, isterseniz de basıl mecra, TV ve radyo reklamı seçebilirsiniz. Hedef kitlenizden; doğru, hızlı ve verimli geri dönüşler alabileceğiniz Mobil Anket’i kullanmak için geç kalmayın!

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?