Neler Yapıyoruz?

2003 yılında kurulan ve kurumsal tecrübesi yıllara dayanan BİOTEKNO olarak, uzman yazılım kadromuz, satış, proje ve ürün yönetimi, operasyon, saha ve müşteri hizmetleri ekiplerimizle Katma Değerli İletişim ve Pazarlama Çözümleri sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz Katma Değerli Servis platformlarının yanında, kurumlara özel çözümler de sunmaktayız. Teknoloji birikimimiz, kurumsal uygulama geliştirme ve operasyon tecrübelerimiz ile oluşturduğumuz servisler ile başarılara imza atıyoruz.

Genç ve Dinamik Ekibimizle İhtiyaçlara Yönelik Çözümler Üretiyoruz.

%100 Türk Sermayesi ve uzman, tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk Yazılım Mühendisleri ile ürün ve servisler üretiyoruz. Binlerce kurumun isteği ile devamlı gelişen platformlardan tüm müşterilerimiz yararlanıyor.

Her kurumun ihtiyacına yönelik tasarladığımız ortak uygulamalarımızın yanında kurum ihtiyaçlarına özel terzi usulü uygulamalar ile de hizmet veriyoruz.

360 Derece Pazarlama ve İletişim Çözümleri Sunarken Her An Müşterilerimize Destek Oluyoruz.

32.000+ Kurum ile Müşteri Memnuniyet İlkesine bağlı çalışıyoruz. 7/365 VIP Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Destek ekibimiz ile %20’si önemli marka ve büyük hacimde müşteriye hizmet veriyoruz. Telefon, Web Chat veya Mail gibi yöntemlerle her ay canlı 5000+ müşteriye destek oluyoruz.

Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye’de ve Dünya’da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir.

Misyonumuz, güçlü AR-GE yeteneklerimizle bilgi ve teknolojiyi en etkin şekilde harmanlayarak geliştirdiğimiz kurumsal ürünlerle kalkınmaya katkı sağlayan, topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz, geliştirdiğimiz teknoloji ve ürünlerle alanında lider ve global bir AR-GE oyuncusu olmaktır.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Yandex.Metrica