Vergi Numarasına SMS

vergino

Vergi numaralarına sahip olduğunuz ve cep telefonu numarasını bilmediğiniz müşterilerinizin yetkililerine ulaşabilir, bilgilendirme ve pazarlama mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

SMS gönderiminde Vergi Numarasına karşılık gelen numaralar Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi ve Karar Vericidir. Bu yetkililerden tümüne veya seçilenlerine gönderim yapılabilir. Mesajın ulaşması için ilgili kişinin telefon numarasının Operatör Rehber ’ine kayıtlı olması gerekmektedir. Vergi Numarasına SMS servisi her operatörün kendi abonelerine mesaj gönderdiği bir servistir.

Vergi No’ya SMS servisinden yararlanarak, kurumsal abonelerin Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi, Karar Vericilerine şirketin vergi numarası aracılığı ile SMS gönderebilirsiniz.

Kurumsal müşterilerinize hızlıca ulaşmak istiyorsanız Vergi No’ya SMS tam size göre!

Neden Vergi Numarasına SMS?

Servis, sadece kurum vergi numarası üzerinden yetkili kişilerin kayıtlı GSM numaralarına SMS gönderimini sağlar.

Vergi numarası ile Turkcell rehberinde kayıtlı olan firma yeklilerinin (Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi ve Karar Verici) GSM numaraları eşleşir ve eşlenen numaraların tamamına ya da seçilen kısmına SMS gönderimi yapılır. Böylece GSM numarasını bilmenize gerek kalmadan kurumlara ulaşabilirsiniz.

Hangi Kurumlara Uygundur?

  • Vergi Numarasına İle SMS servisini, kurumsal müşterilerine ulaşmak isteyen tüm firmalar kullanabilir.

Ürünümüz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox