Biotekno Yönetim Kadrosuyla Tanışın

Önce İnsan, Başarılı Çalışan

Biotekno olarak, en önde gelen değerlerimiz insan ve başarıdır. İnsana yatırım her zaman önceliğimiz olmuştur. Birbiriyle açık iletişim kuran ve daima yaptığının daha iyisini yapmaya odaklı genç ve uzman ekibimiz sayesinde başarıya koşmaktan vazgeçmiyoruz. Başarının yaratıcılıkla ve özgünlükle birlikte olacağını bilerek, bu değerlere sahip çıkan İK politikaları uyguluyoruz. Uzun yıllara dayalı ilişkiler kurduğumuz başarılı çalışanlarımızla müşterilemizin başarısı için çalışıyoruz.

Başarıya Giden Yolda Neler Yapıyoruz

Toplumla İşbirliği İçinde Sorumluluğumuzun Bilincindeyiz

Doğaya,ülkemize ve insanlara saygı duyan işler yapmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Biotekno ailesi olarak sosyal projelerde olmaya her zaman özen gösteriyoruz. Önceliğimiz kendileri küçük, kalpleri büyük çocuklarımızın yüreklerine dokunabilmek. Minik kalplerini ısıtan, ihtiyaçlarını giderecek projeleri gerçekleştirirken, bu konuda toplumda farkındalık yaratacak projeler üretiyoruz. Mutlu insan, mutlu çalışan inancımızı, mutlu toplum olarak genişletme sorumluluğunu taşıyoruz.

Ürünlerimizi Yerinde Ar-Ge Merkezimiz’de Geliştiriyoruz

Yerinde Ar-ge merkezimiz Mobiliva işin üretim kısmında, İleri teknoloji ürün ve servisler üretir. Kalite Yönetim ve Bilgi Güvenliği standartlarına uygun olarak, mevcut ürünlerimizin yazlımından başlar ve daha sonra sürekli geliştirerek her zaman en güncel, en yeni halini müşterilerimizin hizmetine sunar. Daima ürünlerimize yenilerini ekler, Türkiye’de ilk kez yapılan projelere imza atmanın yanısıra, kurum ihtiyaçlarına özel terzi usulü uygulamalar ile hizmet verecek çözümler üretir.

Yerinde Ar-Ge Merkezimiz : Mobiliva

Ülkemizi Çok Seviyor ve  Ülkemize Katkı Sağlayacak Her Oluşumu  Gönülden Destekliyoruz. Afet Durumlarında Yaptığı Arama Kurtarma ve Diğer Yardım Çalışmalarıyla Gurur Kaynağımız Olan AKUT’un Sponsoru Olmaktan Onur Duyuyoruz.

AKUT, Kurulduğu 14 Mart 1996’dan bu yana afetlerde gösterdikleri olağanüstü çalışmalarla Türkiye ve yurt dışında sayısız başarı elde etmiştir. Bizler de bu başarılara biraz olsun katkıda bulunmak için Biotekno Ailesi olarak AKUT ile iş birliği yapıyor ve tüm ekibimizle teknolojik destek konusunda AKUT’un yanında gönülden yer alıyoruz.

Şirket Fotoğrafları

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox