AKUT’un Sponsoru Olmaktan Onur Duyuyoruz

Ülkemizi Çok Seviyor ve  Ülkemize Katkı Sağlayacak Her Oluşumu  Gönülden Destekliyoruz. Afet Durumlarında Yaptığı Arama Kurtarma ve Diğer Yardım Çalışmalarıyla Gurur Kaynağımız Olan AKUT’un Sponsoru Olmaktan Onur Duyuyoruz.

AKUT, Kurulduğu 14 Mart 1996’dan bu yana afetlerde gösterdikleri olağanüstü çalışmalarla Türkiye ve yurt dışında sayısız başarı elde etmiştir. Bizler de bu başarılara biraz olsun katkıda bulunmak için Biotekno Ailesi olarak AKUT ile iş birliği yapıyor ve tüm ekibimizle teknolojik destek konusunda AKUT’un yanında gönülden yer alıyoruz.

Daha çok insana ulaşmak ve yeni hayatlar vermek için AKUT’a gönülden destek olduğumuz projelerimiz,

Yüzyüze Saha Çalışması

AKUT’un yürüttüğü ve maddi destek vermek isteyen insanlarla görüşülen Yüz Yüze Projesi’nde JETSms çözümümüz ile AKUT’a teknolojik destek veriyoruz. Proje kapsamında kredi kartı üzerinden gerçekleşen aylık düzenli destek sisteminde kişiler kart bilgisinin tamamını paylaşmasına gerek kalmadan, kart bilgilerinin bir kısmını JETSMS sistemi üzerinden AKUT’a gönderiyor. JetSMS’in altyapısı sayesinde SMS üzerinden alınan bilgiler AKUT’un sistemi ile birleştirilerek raporlanabiliyor.

Birçok insana umut olan AKUT, bu proje ile binlerce insanın da desteğini alarak yolunda ilerleyebiliyor.

JetMail Bülten

Arama kurtarma operasyonlarında her zaman en önde yer alan ve bu konularda toplumu düzenli olarak/durmaksızın bilinçlendirme amacında olan AKUT, uzun yıllardır e-mail marketing çözümümüz olan JetMail platformumuzdan kurtarma operasyonlarına ait haberlerin, faaliyetlerinin, etkinliklerin yer aldığını E-Bülten gönderimlerini son kullanıcılar ile buluşturmaktadır.

Bu güzel zincirde, önemli haberlerin teknolojiye uygun olarak son kullanıcılar ile ulaşmasını sağlamak ve AKUT’a destek vermekten her zaman mutluluk duyduk.

SMS Entegrasyonu

Takım olmanın ve iletişimin önemini en fazla yaşayan ve hissettiren AKUT, ekipler arası koordinasyonu sağlamak ve sistemlerine güvenli şekilde ulaşmak için, kurum içi toplantı bildirimi, portal erişimi gibi süreçleri, JetSMS platformuyla entegre şekilde Toplu SMS ile yapıyor. Bilgi akışının kesintisiz sağlanması, operasyonun hız kesmemesi noktasında AKUT’a değer sağladığımız için mutluyuz.

Acil Durum Servisi

Deprem, yangın, sel gibi doğal afet anında, afet bölgesine hemen ve koordineli şekilde ulaşmak için AKUT Acil Durum Servisimizi kullanıyor. Sistemde tanımlı olan bölgeler ve ekipleri sayesinde, AKUT yetkilileri bir SMS ile çağrı başlatıyor ve ilgili ekiplerin bölgeye ulaşması sağlanıyor. İnternetin olmadığı durumda bile SMS altyapısı ile çalışan servisimiz sayesinde AKUT görevlileri zaman kaybetmeden olay yerine ulaşabiliyorlar. İlkelerine, değerlerine her zaman bağlı olarak desteklerini sürdüren ve birçok insana umut olan AKUT’a yarar sağlamak ve yanlarında olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox