Neler Yapıyoruz?

2003 yılında kurulan ve kurumsal tecrübesi yıllara dayanan BİOTEKNO olarak, %100 Türk Sermayesi ve hizmetleri ile Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alıyor, uzman yazılım kadromuz, satış, proje ve ürün yönetimi, operasyon, saha ve 7/365 müşteri hizmetleri ekiplerimizle Katma Değerli İletişim ve Pazarlama Çözümleri sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz Katma Değerli Servis platformlarının yanında, Kurulduğumuz yıldan bu yana edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi, verdiğimiz hizmetlerle harmanlayarak kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler de sunuyoruz.

Genç ve Dinamik Ekibimizle İhtiyaçlara Yönelik Çözümler Üretiyoruz.

%100 Türk Sermayeli olan firmamız, alanında uzman tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk Yazılım Mühendisleri ile son teknoloji ürün ve servisleri müşterilerine sunuyor. Binlerce kurumun isteği ve geçmiş yıllara dayanan tecrübemiz ile devamlı gelişen platformlarımızdan tüm müşterilerimiz yararlanıyor.

Her kurumun ihtiyacına yönelik tasarladığımız ortak uygulamalarımızın yanında kurum ihtiyaçlarına özel terzi usulü uygulamalar ile de hizmet veriyoruz.

360 Derece Pazarlama ve İletişim Çözümleri Sunarken Her An Müşterilerimize Destek Oluyoruz.

Binlerce Kurum ile Müşteri Memnuniyet İlkesine bağlı çalışıyoruz. Tüm müşterilerimize 7/365 Müşteri Destek ekibimiz ile destek veriyoruz. Telefon, Web Chat veya Mail gibi yöntemlerle her ay canlı 5000 üzeri müşteriye hizmet oluyoruz.

Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye’de ve Dünya’da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir.

Misyonumuz, güçlü AR-GE yeteneklerimizle bilgi ve teknolojiyi en etkin şekilde harmanlayarak geliştirdiğimiz kurumsal ürünlerle kalkınmaya katkı sağlayan, topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz, geliştirdiğimiz teknoloji ve ürünlerle alanında lider ve global bir AR-GE oyuncusu olmaktır.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

Scroll Up