Neler Yapıyoruz?

2003 yılında kurulan ve kurumsal tecrübesi yıllara dayanan BİOTEKNO olarak, %100 yerli ürünlerimiz ile uzman mühendis kadromuz, satış, pazarlama, proje ve ürün yönetimi, operasyon, saha ve müşteri hizmetleri ekiplerimizle kurumların ihtiyaçlarına özel Katma Değerli İletişim ve Pazarlama Çözümleri sunuyoruz.

Yerinde AR-GE Merkezi olan Mobiliva, BİOTEKNO ‘nun teknoloji şirketi olup Türk Mühendislerinin özgün katkıları ile platformlar geliştirir.

Genç ve Dinamik Ekibimizle İhtiyaçlara Yönelik Çözümler Üretiyoruz.

Alanında uzman, tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk Yazılım Mühendislerimiz ve dijital dünyanın hareketlerini yakından takip ederek her zaman büyüyen, gelişen ekibimiz ile yaratıcı çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuzun farklılaşan taleplere çözüm sunma konusundaki tecrübesiyle müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ve müşteri ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde karşılık veriyoruz. Bu başarının sürekliliğini sağlamak için modern teknolojiler ve çözüm odaklı yaklaşım ile fark yaratacak kalitede hizmet için her zaman çok çalışıyoruz.

Katma Değerli İletişim ve Pazarlama Çözümlerimizi Müşteri Memnuniyet İlkesine Bağlı Sunuyoruz.

Müşteri odaklı bir bakış açısı ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle, çözüm odaklı yaklaşım ile dünya standartlarında hizmet sunma becerisine sahibiz.

32.000+ Kurum ile %100 Müşteri Memnuniyet İlkesine bağlı çalışıyoruz. Tüm müşterilerimize 7/365 Müşteri Destek ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri iletişim kanallarımız iler her ay canlı 5000 üzeri müşteriye hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz, güçlü AR-GE yeteneklerimizle bilgi ve teknolojiyi en etkin şekilde harmanlayarak geliştirdiğimiz kurumsal ürünlerle kalkınmaya katkı sağlayan, topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz, geliştirdiğimiz teknoloji ve ürünlerle alanında lider ve global bir AR-GE oyuncusu olmaktır.

Tüm çözümlerimizi Kalite Yönetimi Standartlarına uygun olarak Sanayi Bakanlığı onaylı Mobiliva Ar-Ge Merkezinde geliştiriyor, Biotekno hizmet ayrıcalığı ile müşterilere sunuyoruz. Üstelik tüm ürünlerimizi “%100 Yerli Yazılım Belgesi“ ile taçlandırıyoruz.

Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye’de ve Dünya’da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox