Dijital Ticaret Platformu

Tek Çözüm Ortağı | Tek Entegrasyon | Tek Kanal | Tek Platform

Biotekno Perakende Çözümü Satış Noktaları, Tedarikçiler, İş Ortaklarının Bulunduğu Ekosistemin Tam Ortasında Yer Alır. Dijital Ürün & Hizmet Satış ve Tahsilat Sürecini Baştan Uca Orkestre Eder.

0

Satış Noktası

0

Mağaza

0

Tekil Kişiye Hizmet

0

Ürün

0

Pazar Payı

0

Yazar Kasa

Tek Çözüm Ortağı

OTS Platform Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Ticaret Platformudur. OTS  Platform ile binlerce dijital ürün ve Pin satışı yanında dijital ödeme ve para transferi temeline dayanan onlarca servis hayata geçirilir.

Tek bir platform üzerinden sağlanan bu hızlı, esnek ve kolay altyapı ile kurumlar tek çözüm ortağı ile binlerce satış noktasına entegre olmuş olurlar.

Tek bir sözleşme ile binlerce dijital ürün, TL yükleme, e-cüzdan, debit kart, QR ödeme, para transferi ve fatura ödeme servis ve senaryoları hayata geçirilir.

Onlarca zincir mağazada yer alan NCR, Toshiba, Echopos, Ingenico ve Diebold gibi kasa donanım ve yazılım üreticileri iş birliği içinde olan OTS Platform dijital ürün ve oyun dünyasını zincir mağaza ve daha bir çok dijital kanala ulaştırmaktadır.

Tek çözüm ortağı ile zincir mağaza ve dijital platformlar binlerce dijital içeriği tek bir noktadan ulaşabilmektedir.

Tek Entegrasyon

Tek Bir Entegrasyonla Binlerce Online veya Offline Satış Noktasında Faaliyetlerinizi Genişletin

OTSPlatform, OTS 1.x ( 2009 yılından bugüne ) ve OTS 2.x ( 2018 yılından bugüne ) algoritmaları ile tek bir entegrasyonla dijital ürün satış ve dijital finans işlemlerinin binlerce satış noktasında yapılmasını sağlıyor. Böylece, tek tek satış otomasyon ortamlarına entegre olmadan tek entegrasyon ile OTSPlatform algoritmalarının çalıştığı her yerde, iş fikirlerini hayata geçirmek, müşteri kazanmak ve ürün satmak mümkündür.

OTSPlatform’un sahip olduğu 1.x veya 2.x algoritmaları son derece esnek yapılar olduğu için bugün veya gelecekteki iş fikirlerini hayata geçirmekte, var olanları güncellemekte kolaylıklar sağlıyor.

OTSPlatform tek entegrasyonla Dijital Ürün Satışı, Oyun Kod Satış, E-Cüzdan Bakiye Yüklemeleri, Yüklenmiş Bakiyelerden QR Kod ve Numerik Kod İle Ödeme, Para Transferi, Fatura Ödeme, Mağazadan Katalogdan Satış ve akıllara gelecek tüm iş fikir süreçlerini gerçekleştirmenize imkan sağlar.

Tek Kanal

OTS Platform sayesinde Tek Bir Kanal üzerinden satış ağınızı genişletebilir ve binlerce satış noktasına tek bir kanaldan ulaşabilirsiniz.

OTS Platform yüzlerce tedarikçi entegrasyonu ile binlerce dijital ürünün on binlerce satış noktasından son kullanıcı ile buluşturulmasında Tek Kanal olarak yer alıyor.

Merkezi konumu sayesinde satış noktaları ve dijital ürün ve içerik sağlayıcılar arasında köprü oluşturan OTS Platform, her geçen gün tedarikçi ve zincir mağazalar gibi satış kanallarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Google, Apple, Netflix, Digiturk, Paycell, Ininal, Nkolay, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Lokum Games, Riot Games, Epic Games, Aksigorta ve daha bir çok dijital ürün ve servis sağlayıcıların vazgeçilmez iş ortağı olarak bu ürünlerin binlerce satış kanalında olmasında anahtar rol oynuyor.

screens_582x519

Tek Platform

OTS Platform Biotekno yerinde Ar-ge Merkezi Mobiliva tarafından yapılmış ve geliştirilen, Türkiye’de ilk ve tek Zincir Mağaza Platformudur.

OTS Platform entegre olduğu onlarca kasa üreticisi ve yazılımı ile binlerce dijital ürünün son kullanıcı ile buluşturulmasında anahtar rol oynar.

OTS Platform ile Tedarik Operasyonu, Yazılım Geliştirme , 7/365 Müşteri Hizmetleri, Mali Operasyon ve Pazarlama süreçleri tek bir platform ile yönetilir.

OTS Platform Bugün 22 Satış Noktasında İşlettiği Elektronik Platform İle Türkiye’nin 81 Şehrinde, Tüm İlçe ve Köylerde Sıfır Hata ve %100 Müşteri Memnuniyeti İle Çalışır Durumdadır

Sağladığı Faydalar

Yatırım yapma zorunda kalmadan ciro ve işlem hacminde düzenli büyüme sağlayan altyapısı ile KAZANÇ SAĞLAR.

İnsan Kaynağı ve stok maliyeti yaratmayan sistemi ile VERİMLİDİR.

Modüler ve esnek kullanımıyla KOLAYDIR.

7/365 müşteri hizmetleri desteği ile SÜREKLİ HİZMET EDER.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

OTS Platform, Tek Merkez Üzerinden Tüm Satışlarınızı Yönetmeye İmkan Sağlar.

Müşterilerinizin her departmanından fatura gelmesi yerine Biotekno tarafından yönlendirilen faturayla iş, zaman akış ve işleyişine katkı sağlayabilirsiniz.

Tedarikçiye Özel Modül İle istediğiniz kurguya göre müşterinize promosyon yapabilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek