Dijital Ticaret Platformu

Tek Çözüm Ortağı | Tek Entegrasyon | Tek Kanal | Tek Platform

Biotekno Perakende Çözümü Satış Noktaları, Tedarikçiler, İş Ortaklarının Bulunduğu Ekosistemin Tam Ortasında Yer Alır. Dijital Ürün & Hizmet Satış ve Tahsilat Sürecini Baştan Uca Orkestra Eder.

0

Satış Noktası

0

Mağaza

0

Tekil Kişiye Hizmet

0

Ürün

0

Pazar Payı

0

Yazar Kasa

Tek Çözüm Ortağı

OTS Türkiye’nin ilk ve tek Dijital Ticaret Platformudur. OTS ile binlerce dijital ürün ve kod satışı yanında dijital ödeme ve para transferi temeline dayanan onlarca servis hayata geçirilir.

Tek bir platform üzerinden sağlanan bu hızlı, esnek ve kolay altyapı ile kurumlar tek çözüm ortağı ile binlerce satış noktasına entegre olmuş olurlar.
Tek bir sözleşme ile binlerce dijital ürün ve Operatör TL Yükleme, Ek Garanti İşlemleri, Bakiye Yükleme, QR / Kod ile Ödeme, Fatura Ödeme, Para Transferi ve OTS e.Ticaret senaryoları hayata geçirilir.

Onlarca satış noktasında yer alan NCR, Toshiba, Echopos, Ingenico, Diebold, TERA, EKasa, Eskimo gibi kasa donanım ve yazılım üreticileri iş birliği içinde olan OTS dijital ürün ve oyun dünyasını satış noktalarına ve daha bir çok dijital kanala ulaştırmaktadır.

Tek çözüm ortağı ile Satış Noktası  ve dijital platformlar binlerce dijital içeriği tek bir noktadan ulaşabilmektedir.

Tek Entegrasyon

Tek Bir Entegrasyonla Binlerce Online veya Offline Satış Noktasında Faaliyetlerinizi Genişletin

OTS, OTS 1.x ( 2009 yılından bugüne ) ve OTS 2.x ( 2018 yılından bugüne ) algoritmaları ile tek  bir entegrasyonla dijital ürün satış ve dijital finans işlemlerinin binlerce satış noktasında yapılmasını sağlıyor. Böylece, tek tek satış otomasyon ortamlarına entegre olmadan tek entegrasyon ile OTS algoritmalarının çalıştığı her yerde, iş fikirlerini hayata geçirmek, müşteri kazanmak ve ürün satmak mümkündür.

OTS’un sahip olduğu 1.x veya 2.x algoritmaları son derece esnek yapılar olduğu için bugün veya gelecekteki iş fikirlerini hayata geçirmekte, var olanları güncellemekte kolaylıklar sağlıyor.

OTS tek entegrasyonla Dijital Ürün Satışı, Oyun Kod Satış, E-Cüzdan Bakiye Yüklemeleri, Yüklenmiş Bakiyelerden QR Kod ve Numerik Kod İle Ödeme, Para Transferi,  Fatura Ödeme, Mağazadan Katalogdan Satış ve akıllara gelecek tüm iş fikir süreçlerini gerçekleştirmenize imkan sağlar.

tekentegrasyon_17012024-3

Tek Kanal

OTS sayesinde Tek Bir Kanal üzerinden satış ağınızı genişletebilir ve binlerce Satış Noktasına tek bir kanaldan ulaşabilirsiniz.

OTS yüzlerce marka entegrasyonu ile binlerce dijital ürünün on binlerce satış noktasından son kullanıcı ile buluşturulmasında Tek Kanal olarak yer alıyor.

Merkezi konumu sayesinde satış noktaları – dijital ürün/içerik sağlayıcıları arasında köprü oluşturan OTS, her geçen gün Marka ve Satış Noktalarını arttırarak, iş ortaklarına daha fazla işbirliği ve kazanç elde etme imkanı sağlıyor.

Oyun&Cüzdan, Dijital Platform Abonelik , Operatör TL ve Paketler , Mobil Uygulama Cüzdan, Etkinlik , Eğitim , Hizmet , Ebeveyn Denetim, Müzik E-ticaret Alışveriş, birçok kategoride dijital ürün ve servis sağlayıcıların vazgeçilmez iş ortağı olarak on binlerce satış kanalında olmasında anahtar rol oynuyor.

screens_582x519

Tek Platform

OTS Biotekno yerinde Ar-ge Merkezi Mobiliva tarafından yapılmış ve geliştirilen, Türkiye’de ilk ve tek Zincir Mağaza Platformudur.

OTS entegre olduğu onlarca kasa üreticisi ve yazılımı ile binlerce dijital ürünün son kullanıcı ile buluşturulmasında anahtar rol oynar.

OTS ile Tedarik Operasyonu, Yazılım Geliştirme , 7/365 Müşteri Hizmetleri, Mali Operasyon ve Pazarlama süreçleri tek bir platform ile yönetilir.

OTS Bugün 22 Satış Noktasında İşlettiği Elektronik Platform İle Türkiye’nin 81 Şehrinde, Tüm İlçe ve Köylerde Sıfır Hata ve %100 Müşteri Memnuniyeti İle Çalışır Durumdadır

Sağladığı Faydalar

Yatırım yapma zorunda kalmadan ciro ve işlem hacminde düzenli büyüme sağlayan altyapısı ile KAZANÇ SAĞLAR.

İnsan Kaynağı ve stok maliyeti yaratmayan sistemi ile VERİMLİDİR.

Modüler ve esnek kullanımıyla KOLAYDIR.

7/365 müşteri hizmetleri desteği ile SÜREKLİ HİZMET EDER.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

OTS, Tek Merkez Üzerinden Tüm Satışlarınızı Yönetmeye İmkan Sağlar.

Müşterilerinizin her departmanından fatura gelmesi yerine Biotekno tarafından yönlendirilen faturayla iş, zaman akış ve işleyişine katkı sağlayabilirsiniz.

Tedarikçiye Özel Modül İle istediğiniz kurguya göre müşterinize promosyon yapabilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox