BizeBiz

bizebiz_screen

Şirket personelinin bireysel olarak kullandığı mesajlaşma platformlarından (Whatsapp, Line, Viber, MessageMe, WeChat, Facebook Messenger, Bip, Hangouts vb) BizeBiz Kurumsal Platformun farkını deneyimlemeye hazır olun!

BizeBiz, kurumların iş yapış biçimleri dahilinde kurumsal ihtiyaçlar dikkate alınarak anlık ve hızlı mesajlaşmayı sağlayan güvenli kurumsal haberleşme platformudur.

Kurum, kullanıcılarına aldığı lisans sonrasında ücretsiz kullanacağı Web Yönetim Arayüzlerine sahip olur. Bu arayüzler ile admin kullanıcı, servisi yönetir. Gruplar kurar, kişilere çeşitli haklar verir veya kaldırır.

Admin kullanıcı haberleşme raporlarını görebilir. İhtiyaç halinde çıktı alabilir, ilgili bölüme raporlayabilir. Kayıt altındatutulan mesajlar ile kurum içinde delil sunma imkanı sağlar.

Kullanıcılar 1 lisans hakkı ile hem cep telefonu uygulaması hem de bilgisayar uygulamasına sahip olurlar. Uygulama ister tablet ister cep telefonu, Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışır.

Platform kurumların talepleri ile sürekli geliştirilir ve kurum yeni özelliklere ücretsiz sahip olur. İlave özellikler için ilave lisans ücreti talep edilmez.

Benzersiz Özellikler

Kurumsal İhtiyaçlar

Kurumların haberleşme ihtiyaçlarını dikkate alır ve kuruma özgü iş yapış biçimlerini haberleşme platformuna taşır.

Güvenli Haberleşme

Şifreli koruma ile güvenli haberleşme sağlar. İnternet ortamında şirket verilerinizin ne olacağını düşünmezsiniz.

Döküman Paylaşımı

Resim, video, simge, ses dosyalarının yanı sıra, MS Office dosyalarının gönderimi ile kurum içi dokümanların hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar.

Merkezi Yetkilendirme

Web Yönetim Ekranı sayesinde birçok yetkilendirmeyi kişi veya gruba vermek mümkündür. Yüksek sayıda çalışanı olan kurumlar için hızlı ve kolay personel listesi yönetimi yapılmasını sağlar.

Web Arayüzleri ile Yönetim

Web arayüzünden admin kullanıcısı, sınırsız grup oluşturma ve gruplara sınırsız kullanıcı ekleme ile kolay grup yönetimi sağlar. Personel asla arkadaşını davet edemez, kurum isterse, bayi veya tedarikçileri ile de bir grup oluşturabilir.

Sınırsız Haberleşme

Sınırsız yazı, simge, doküman gönderimi ile haberleşme sağlar ve 7/24 telefonun GSM ve/veya Wi-Fi networkü ile her an her yerden Personel iletişimi sağlanarak iş sürekliliği sağlanır. İnternet kullanım tasarrufu da Wi-Fi üzerinden kullanımla sağlanabilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox