Dijital Form

form_takip

Kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır. IT yatırımı yapmadan sahadan hızlı bilgi toplayarak işlerin anlık kontrolü yapılır. Sahaya iş emirleri verilir. Ve toplanan bilgilerin değişik formatta raporlar ile ölçülebilir iş verimliliği sağlanır.

IT yatırımı yapmadan sahadan hızlı bilgi toplayarak işlerin anlık kontrolünü yapın.
Sahaya iş emirleri verin ve toplanan bilgilerin değişik formatta raporlar ile ölçülebilir iş verimliliğini sağlayın.

Hızlı ve Esnek Dijital Formlar Oluşturun

Hızlı Form Tasarımı

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik formları hızlıca tasarlayabilir ve ekibiniz ile paylaşabilirsiniz.

Form Atamaları

İster tarih bazlı ister lokasyon bazlı olarak dilediğiniz kişi ya da gruplara anlık form atamaları yaparak görev verebilirsiniz.

Harita Özellikleri

Ekiplerinizin nerede olduğunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz adresleri haritaya kaydedebilir, ekiplerinize lokasyon bazlı yönlendirmeler yapabilirsiniz.

Takvim Kaydı

Kişiye özel günlük haftalık veya aylık takvim oluşturarak, uygulama üzerindeki takvim alanından yapılacak görevler ve doldurulacak formların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Raporlama / Analiz

Kullanıcı, form, tarih bazında ayrıntılı raporlarınızı, internetin olduğu her yerden istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Entegrasyon

API desteği ile kurumunuzun sistemlerine (CRM, İK Programları vb.) entegre olarak, alışık olduğunuz düzen bozulmadan iş süreçlerinizi devam ettirebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox