Biotekno Bilişim ilk 500 ödüllerinde kategorisinde altıncı kez ve yine lider!

Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarını belirleyen Interpromedya’nın İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında Biotekno, “Son 3 Yılda En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi “ ve “Katma Değerli Telekom Hizmetleri” kategorilerinde birincilik ödülü aldı ve 2012 yılında yarattığı 242 milyon TL’lik cirosal değer ile bir önceki yıla göre 1 sıra yukarı yükselerek 36 sırada yer aldı.

26.06.2013

Bu yıl 14.’sü düzenlenen ve Türkiye’de bilişim alanındaki firmaları değerlendiren önemli bir araştırma programı olan “Interpromedya Bilişim ilk 500” ‘ün sonuçları, 25 Haziran 2012 Pazartesi akşamı, Grand Cevahir Otel’de düzenlenen törende açıklandı.

Araştırma sonuçlarına göre “Son 3 yılda En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi“ ve “Katma Değerli Telekom Hizmetleri” kategorilerinde Biotekno, birincilik ödülleri aldı. 2006’yılından bu yana 6 yıl üst üste Bilişim ilk 500’ün birçok kategorisinde başarısını sürekli olarak birinciliklerle tescillemiş Biotekno’nun, 2012 birincilik ödülleri ,CEO’su İlhan Öney’e takdim edildi. Biotekno yarattığı cirosal değer ve hizmetlerle Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim şirketi listesinde, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Avea gibi öncü, köklü ve büyük firmaları arasında 36. sırada yer aldı.

Bilişim ilk 500’de iki kategoride birincilik plaketi almaktan dolayı gurur duyduklarını belirten Biotekno CEO’su İlham Öney yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin katma değerli servisler konusunda öncü ve yenilikçi bir firması olarak başarımızı 6 yıl üst üste aldığımız birincilikle tescilledik. Aynı zamanda başarılarımız yurtdışında da aldığımız bir çok ödülle yurtdışına da taşındı. Biotekno her zaman yenilikçi ürün ve hizmetlerle kurumlara işlerinde değer katmayı hedefler. Senenin başında geliştirmelerini tamamladığımız ve tamamen kendi Ar-Ge çalışmalarımız sonucu geliştirdiğimiz Bas Konuş platformu bir operator servisi olarak yayında,“dedi.

“Biotekno’nun öncü ve liderlik konusundaki heyecanının artık kurumsallaştığını ve aldıkları ödüllerin şirketlerindeki heyecanı tetiklediğini “ belirten Biotekno’nun Strateji ve Planlamadan sorumlu partneri Betül Helvacı “Biotekno’nun 10 yıldır çizgisinden ödün vermeden, odaklandığı hizmetlerde binlerce kuruma hizmet verdiği ve bu yıllarda geliştirmiş oldukları servislerle Türkiye’nin en büyük kurumsal katma değerli hizmetler firmasına dönüştüklerini“ ifade etti. “Geliştirdikleri yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektöre öncü olduklarını, 2014’ün Biotekno’nun geliştirmiş olduğu servisleri yurtdışına sunmak ve artık küresel hizmetler sunan bir şirket olmayı hedeflediklerini, bu nedenle ARGE’ye ve yenilikçi servislere sürekli olarak yatırım yaptıklarını “ belirtti.ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox