Biotekno, Müşterilerine Özel Çözümler Üretmeye Devam Ediyor…

POLSAN Firmasının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen JetSMS’in yepyeni interaktif SMS servisi ile POLSAN çalışanlarının kredi sorgulamaları artık çok kolay!

POLSAN, T.C. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Bakım ve Yardım Sandığı kuruluşu olup, bu sandıkta mevcut 100.000 ortak (polis) bulunmaktadır.  POLSAN, kendi çalışanlarına kredi veren bir kurum ve tabiki çalışanlarının kredi alabilmeleri için bazı şartları var ve bu şartların POLSAN’a ait bir veritabanından sorgulanması gerekiyor. JetSMS İnteraktif SMS servisi artık bu sorgulama bir kısa mesaj ile yapılabiliyor.

Web sitesi üzerinden veya POLSAN çağrı merkezi aracılığıyla yapılan bu sorgulamalar için daha pratik bir kanal taleplerini Biotekno satış ekiplerine ilettiler. Biotekno olarak, kısa sürede profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz yazılım ve geliştirme çalışmaları sonucu sorgulamalar artık interaktif SMS aracılığı ile tek bir kısa mesaj üzerinden kolayca yapılıyor.

POLSAN ortakları, üye olarak alabilecekleri kredi miktarını öğrenmek için TCNO KREDİ yazarak 4 haneli kısa servis numarasına (3848) mesaj gönderiyor. Gönderilen TC bilgisine göre kişinin istediği kredi miktarı sistem tarafından sorgulanıyor ve yine kısa bir mesaj ile sonuç bildirimi yapılıyor.

Yeni ve pratik bir kanal olarak İnteraktif SMS ile bu sorgulamaların yapılabiliyor olması, POLSAN’ın çağrı merkezinin hem iş yükünü azaltmış oldu hem de ortaklar tarafından hızlı ve her an ulaşılabilir bulundu.ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox