BİOTEKNO, Bilişim 500’de, Katma Değerli Mobil ve İnternet Hizmetleri Kategorisinde 9 Yıldır Üst Üste BİRİNCİ!

Bu yıl Türkiye’nin ilk 500 Bilişim firmasının açıklandığı Bilişim 500 Ödül Töreni 29 Temmuz Perşembe Günü CVK Park Bosphorus Hotel’de düzenlendi. Törende Türkiye’nin Bilişim Şirketleri kategori bazında ödüllerini aldı.

2007 yılından beri her sene Bilişim ilk 500 Bilişim Şirketi Listesinde Katma Değerli Telekom Servisleri Kategorisinde birincilik ödülü alan Biotekno, bu sene de geleneği bozmadı ve düzenlenen törende 2015 yılı Katma Değerli Mobil ve İnternet Hizmetleri Kategori Birinciliği ödülünü alarak dokuz kere üst üste bu ödülü alma başarısı gösterdi.

Ana işi Katma Değerli Servisler üretmek ve hizmet etmek olan bir firma için Katma Değerli Hizmetler için ödül verilen bir kategoride dokuz kere üst üste ödül alıyor olmak başarının tesadüf değil sürdürülebilir olduğunu göstermektedir. Sürdürülebilirliğin temel sebebi prensiplerimiz. Disiplin. Çok çalışmak ve en önemlisi Genç ve Dinamik Ekibimizdir.

2003 yılından beri, müşteri odaklı bir bakış açısı ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle, binlerce kurumun ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve verimlilik artırıcı katma değerli iletişim ve pazarlama servisleri üretmeyi ilke edinen Biotekno, 12 yıldır çizgisinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox