Bu yıl 18.’si düzenlenen ve Türkiye’de bilişim alanındaki firmaları değerlendiren önemli bir araştırma programı olan
Bilişim İlk 500” ‘ün sonuçları, 12 Temmuz 2017 Çarşamba akşamı, CVK Park Bosphorus Hotel’de düzenlenen törende açıklandı.

Araştırma sonuçlarına göre “Katma Değerli Mobil ve İnternet Hizmetleri” kategorisinde Biotekno, BİRİNCİLİK ödülünü aldı.
2006’yılından bu yana üst üste Bilişim ilk 500’ün birçok kategorisinde başarısını sürekli olarak birinciliklerle tescillemiş Biotekno bu kategoride 10. kez üst üste ödül almış oldu.

2016 birincilik ödülü, Biotekno ’da 12 yılını bugünlerde kutlayan Kıdemli Yazılım Uzmanı Uğur Okumuş tarafından alındı. Uğur Okumuş Biotekno’nun tüm Bilişim 500 ödüllerine şahitlik etmiş biri olarak sahnede tüm Biotekno ailesinin gururu oldu.

Biotekno yarattığı cirosal değer ve hizmetlerle Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim şirketi listesinde, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone gibi öncü, köklü ve büyük firmaları arasında 25. sırada yer aldı.

Basın Haberleri : Hürriyet  |  BT HaberArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox