Biotekno 15 Yaşında

Deneyimli kurucularımız ve konusunda uzman olan yazılım, satış, proje ve operasyon ekiplerimiz ile 2003 yılında çıktığımız yolumuza, 15. yılımızda da farklı ürün ve servis dallarında elde ettiğimiz ödül ve başarılarımızla devam ediyoruz.

Yıllar içinde çok çalıştık, geliştik ve geliştirdik, büyüdük kocaman bir aile olduk.

15.yıl dönümümüzü ekip olarak sıradışı bir deneyim olan 4DX sinema ortamında yine sıradışı bir başarı öyküsü olan bir sinema filmi izleyerek kutladık.

İnandık, başardık, ailemiz güçlendi ve daha fazlasını yapmak için yepyeni bir yıla daha adım attık.

Bugün Kurumsal Mesajlaşma Servisleri, Akıllı Uygulamalar ve Elektronik Dağıtım kategorilerinde %100 Biotekno tarafından geliştirilen 11 adet platformla 32.000’in üzerinde kuruma hizmet veriyoruz.

Yerinde Ar-Ge Merkezimizde geliştirdiğimiz ürün ve servislerimizi TÜBİTAK ve Yerli Ürün Belgesi ile sunuyor, hizmetlerimizi ISO 27001 Bilgi güvenliği, ISO 9001 Kalite Yönetimi ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerimizle gururla taçlandırıyoruz.

Biotekno ailesi olarak, büyüme hızımız ve ürettiğimiz yenilikçi çözümlerimiz ile adımızı yıllardır değişmeyen yerimiz olan ödül listelerinin ilk sıralarında tutmak ve değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikteliğimizi devam ettirmek hedefimizdir.

Nice başarı dolu yıllara,

Sevgi ve saygılarımızla.ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox