Smart PTT

smart ptt banner

Uçtan Uca Haberleşme Çözümü

Smart PTT klasik bas konuş uygulamalarından çok daha fazlasını kurumlara sunuyor. Mesajlaşma, Konum Servisleri, Telsiz Entegrasyonu, Anons Kayıt Portalı ve daha birçok özelliği ile Ekip iletişiminizi çok daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz.

Yerli Malı Sertifikasına Sahip Türkiye Tabanlı Uygulama

Smart PTT Türkiye’deki bulut sunucularda konumlandırılmıştır.Tüm verileriniz KVKK kurallarına uyumlu, güvenli şekilde saklanmaktadır.

Uygulama, konusunda uzman Biotekno ekibi tarafından%100 yerli olarak geliştirilmiştir. Size özel müşteri temsilcisinden 7/365 destek alabilirsiniz.

Tek platformda birden fazla iletişim ihtiyaçlarınızı çözer!

Geçmiş Anons

Geçmiş anonsu tekrar dinleme özelliği sayesinde anons yapıldıgı sırada kaçırırsanız, duyamazsanız, istediğiniz zaman defalarca tekrar dinleyebilirsiniz. Hiçbir anons kaybolmaz.

Sınırsız Grup Yapısı

SmartPTT’da grup oluşturma veya gruplara eklediğiniz kişi sayısında bir sınırlama bulunmaz. Sistemde dilediğiniz kadar grup oluşturabilir, ekiplerinizi bu gruplara dahil edebilirsiniz.

Web Yönetim Ekranı

Kullanıcı ve grup ayarları, yetkiler, konum özellikleri gibi bir çok ayarlama saniyeler içinde yapılabilir, ekip monitör edilebilir.

%100 Güvenli Haberleşme

Tüm haberleşme AES 256 ile şifrelenerek taşınır ve saklanır. Bu sayede anonslarınıza dışarıdan müdahale olmaz veya içeriği anlaşılmaz.

Wi-Fi ile Kullanım

SmartPTT sadece mobil data değil Wi-Fi üzerinden de kullanıma uygundur. Wi-Fi olan noktalarda, mobil internet harcamadan haberleşmenizi devam ettirebilirsiniz.

Bir Çok Farklı Cihazda Kullanım

Uygulamayı Android tabanlı geniş yelpazede cihazda kullanabilirsiniz. Endrüstriyel ve PoC cihazlar ile de kullanılabilir.

Yetkilendirme

Anons kesme önceliği, anons kaydı tutma, anons süresi ayarlama, kişiye veya gruba anons yapma, web yönetim ekranına erişim gibi kullanıcıya özel yetkilendirmeler yapılabilir.

Acil Durum - Yerimi Bildir

Anons yapamadığınız olağan dışı durumlarda, tek bir tuşa basarak lokasyon bilginizi iletebilirsiniz. Lokasyon bilginiz ilgili kişilere SMS ile gönderilir.

Anons Kesme Yetkilendirme

Önemli veya acil anons yapılması gereken durumlarda, devam eden anonsların bitmesini beklemeden araya girebilir ve kendi anonsunuzu yapabilirsiniz. Anons kesme yetkileri sayesinde kişi bazlı bu yetkilendirmeyi yönetebilirsiniz.

İleri Tarihli / Cevap Zorunlu Anons Gönderimi

Anons kaydedip herhangi tarih ve saatte, istediğiniz kullanıcı veya gruba anonsunuzun ulaşmasını, o an internetiniz olmasa dahi sağlayabilirsiniz. Anonslara cevap zorunluluğu getirebilirsiniz.

Telsiz Entegrasyonu

Smart PTT klasik telsizler ile iletişim kurabilir. Geliştirdiğimiz özel Telsiz Gateway sayesinde, mevcut telsizler ile mobil cihazlar birbiri ile haberleşebilir. Ek cihaz yatırımına gerek kalmaz, mevcut telsiz cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Anons Kayıt Portalı

Anons kayıtlarınızı kendi sunucularınızda uzun yıllar saklamak, detaylı filtreleme yapmak ,bilgisayara indirmek ve kanıt olarak korumak isterseniz, Anons Kayıt Portalı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek
WordPress Lightbox